Albania Stories

323 Stories

Gjithmone ti.  by Xhensilaaa
#1
Gjithmone ti. by Xhensilaaa
Xhejmsi dhe Evisena bien ne dashuri pas nje puthje ne nje kamp te organizuar nga shkolla e tyre. © #Bestseller #Newyorktimes
•Reina• (FINISHED)✅ by Pink__Lady_
#2
•Reina• (FINISHED)✅by Dreamer💘❄
Reina është një vajzë 17- vjecare, por tepër e fortë, si emri i saj ( Reina - mbretëreshë). Mbase koha kur iu desh të provonte shijen e hidhur të jetës ishte tepër herët...
Completed
Universe te Kunderta | ✔  by is_unstoppable_girl
#3
Universe te Kunderta | ✔ by Romina
Ato ishin dy te rinj qe vinin nga realitete te ndryshme... Njeri ishte shume i pasur e tjetra thjesht nje sherbyese e varfer...por dashuria nuk pyet per asgje! Ato ishin...
Completed
NE by babybold20
#4
NEby babybold20
Mei vajza qe cdo prind enderron te kete ajo eshte e embel dhe e mir dhe qe gjithmon ben ate i thon por papritur do te shenderrohet ne vajzen me te ftoht ne bote dhe me i...
Aurora by AngelicVenom
#5
Auroraby E.L
{{ - Mire se erdhe ne erresiren time - i tha Ariangelo - do te jete nje nate e gjate ... Kam pak kohe qe jam ketu , ku rrezet e drites mbulohen me re te padepertueshme e...
Psycho (shqip) by love_iimagination
#6
Psycho (shqip)by love_iimagination
Të gjithë po qëndronin para nesh duke na dhënë një mirëseardhje shumë më të mirë se sa unë e mendova prandaj besoj nuk do jetë aq keq sa unë e mendova. X:Apo jo Lirika. ...
Completed
3:15 a.m  by the_last_genius_
#7
3:15 a.m by Mir
Çfarë ndodh kur një i panjohur të dërgon një mesazh të çuditshëm në 3:15 a.m? [Çdo gjë imagjinare, tek-tuk realitet] S l o w u p d a t e s * sounds like klishé...
NDIQ ZEMREN ❤ by InaQershori
#8
NDIQ ZEMREN ❤by NINA ❤
Njerëzit mendojnë se një shpirt binjak është i duhuri, dhe këtë duan të gjithë. Por një shpirt binjak i vërtetë është një pasqyrë, personi që të tregon gjithçka që të fr...
Mr.popular and I by violagm
#9
Mr.popular and Iby julianna
Annais eshte nje vajze 17 vjecare. Nje vajz e cila eshte e fokusuar vetem te shkolla.Asajt nuk i interesojn lidhjet, derisa njeh ate :Mr.popular e shkolles. A do mundet...
𝐄𝐧𝐤𝐥𝐞𝐚 by iseeblueee
#10
𝐄𝐧𝐤𝐥𝐞𝐚by __o.blog🦋
"Do martohemi së bashku, besoj se je e lumtur!?" "Do martohemi??" "Po, do kalojmë jetën bashk" "Jetën?? E quan martesë ti ketë ku as u...
Je imja  ( I Perfunduar) by bossgirl0
#11
Je imja ( I Perfunduar)by boss.babeee
Ajo nuk trembej prej askujt.. por nje dite gjithcka merr kthese te papritur ...
Pluhur magjie. (Konkurse; lojera & pyetje)  by watpad_oscar
#12
Pluhur magjie. (Konkurse; lojera...by ♡☆
Ky libër ka si synim vetëm kënaqësinë dhe shmang të gjitha debatet, sherret dhe hatermbetjet në konkurset! Synimi është vetëm të mbeten të gjithë të kënaqur.
Ngaterrese Mafiozesh✔️ by DanielaTraja
#13
Ngaterrese Mafiozesh✔️by Dani
Hajdi feston ditelindjen e saj te 20-te nen shoqerine e nje bastisje mafiozesh.Nje ngaterrese e vogel perplas dy njerez te ndryshem duke nisur nje histori shume te bukur...
Completed
A Challenge To Win|✔️ by DanielaTraja
#14
A Challenge To Win|✔️by Dani
"Jacksonville High School" eshte nje shkolle aktrimi,por ne te realizohen edhe lojera sportive.Loja kryesore eshte futbolli,ku kapiteni i skuadres perfaqesuese...
Zjarri i jetës njerkë by Elis1queen
#15
Zjarri i jetës njerkëby E.L.I.S
Fatkeqësitë. Ka raste që fatkeqësitë tona qëndrojnë në të shkuarën. Ka raste që na ndjekin bashkë me vitet. E ka raste që lënë plagë të thella, psikoligjike, por herë he...
Catalea (shqip) by lori_liza
#16
Catalea (shqip)by lori_liza
Nje vajze e re me plot energji pozitive e cila studion ekonomi, ka pasion teatrin dhe librat, bene nje jete krejt normale me familjen e saj 6 antareshe, fati e takon ras...
Kompromis ✓ by selenophilenian
#17
Kompromis ✓by -𝕭𝖆𝖙𝖌𝖎𝖗𝖑🦇
PËRFUNDUAR Një ditë, DY BOTË DO TË SHKATËRROHEN, DY NJERËZ DO TË DËNOHEN, DY SHPIRTRA DO TË BASHKOHEN, DY JETË DO TË SHPËTOHEN... - "Unë? Kompromis? Me atë? Kurrë...
Completed
𝘛𝘦̈ 𝘑𝘦𝘵𝘰𝘴𝘩 𝘔𝘦 𝘚𝘺𝘵𝘦̈ 𝘦 𝘚𝘢𝘫𝘢 by iseeblueee
#18
𝘛𝘦̈ 𝘑𝘦𝘵𝘰𝘴𝘩 𝘔𝘦 𝘚𝘺𝘵𝘦̈...by __o.blog🦋
Dënimi im në këtë jetë është të jetoja, të jetoja me sytë e personit që dashuroja.... Mbrëmja që do festoja 10 vjetorin e martesës sonë u kthye në një dramë për mua. &qu...
"Si Ste Desha Pak Me Shume" by Sarafineblog
#19
"Si Ste Desha Pak Me Shume"by Sara Paco
"Mendoj se shpirtat jane ata qe do i mbijetojne kesaj katastrofe. Nje dite shpirtat do na takohen, ne toke a ne qiell qofshim. " SaraP.
Completed
Djemtë qajnë...|✔️ by DanielaTraja
#20
Djemtë qajnë...|✔️by Dani
-Me thuaj nje djale qe qan? -Broçkulla,djemte nuk qajne. -Po ata kane gjak besoj?Shpirt e zemer apo jo? -Po pastaj?Ajo zemra e tyre si zemer roboti,e pafunksionueshme. ...
Completed