Drame Stories

1.2K Stories

MANIAK I DASHURISE by shkrimtaredashurise_
#1
MANIAK I DASHURISEby ʜᴏɴᴇʏ🍯
{E PERFUNDUAR} MATURE ⚠ Sa e veshtire eshte te dashurosh dike ? Sa e lehte eshte te lendosh ate qe te do dhe e do ... Sa e dhimbshme eshte ta shohesh teksa ajo lar...
𝑇𝑒 𝐷𝑎𝑠ℎ𝑢𝑟𝑜ℎ𝑒𝑠ℎ 𝑀𝑒 𝐷𝑗𝑎𝑙𝑙𝑖𝑛 by bycamel
#2
𝑇𝑒 𝐷𝑎𝑠ℎ𝑢𝑟𝑜ℎ𝑒𝑠ℎ 𝑀𝑒 𝐷𝑗...by _.karamele_
Ditëlindja. Dita më e vecant për cdo person. Në këte ditë personi qe ka ditëlindjen feston i lumtur me familjaret e tij por jo gjithmon ndodh keshtu sic i ndodhi edhe X...
E IMJA KE QENE GJITHMONE by lolitaUhah
#3
E IMJA KE QENE GJITHMONEby lolitaUhah
Tea nje vajze lozonjare,shpirtmire por vetem me ata qe ajo donte,e forte ne shpirt dhe me e forte fizikisht,nuk ia pertonte askujt,kishte nje humor te papare,kohe per ar...
She's gone ✓ by LauritHyseni
#4
She's gone ✓by ᴍᴀʟᴇꜰɪᴄᴇɴᴛ
"It hurts, but it's okay... I'm used to it" Started in drafts: 30.11.2017 Finished in drafts: 17.04.2018 *wattpad deleted half of the chapters and had to re-wr...
Apocalyptique by NuinteNuinte
#5
Apocalyptiqueby Nuinté
[théâtre] La fin du monde est prévue pour vingt heures. Tout le monde le sait. Il fait déjà nuit, l'air est incroyablement chaud et le ciel est rouge. A Paris, le cœur d...
Nje mafioz i dashuruar by is_unstoppable_girl
#6
Nje mafioz i dashuruarby Romina
Edhe une di te dashuroj! Te keqijte nuk mund te dashurojne! Askush nuk eshte i keq! Jeta eshte mizore me disa! Pra ti nuk je i keq?! Varet! Nga se? Nga menyra si ti z...
Completed
BlackBird (I Përfunduar) by iseeblueee
#7
BlackBird (I Përfunduar)by __o.blog🦋
"Trap" "Zemër" "LOVE You" 𝐋𝐨𝐯𝐞 𝐦𝐞𝐚𝐧𝐬 𝐅𝐨𝐫𝐞𝐯𝐞𝐫 🖇️❤️ A mund të ekzistojë dashuria nëse ti je larguar në një botë tjetër duke...
Përse bie shi në Londër? by madsadcherry
#8
Përse bie shi në Londër?by Borahae
Një histori që do t'ju mbërthejë pas ekraneve të vegjël të telefonave.Kur dashuritë e para nuk lejojnë të gjesh një dashuri tjetër,kur miqësitë qe vlenin sa një qytet pr...
Ne zemer te stuhise. by blue__universe1
#9
Ne zemer te stuhise.by Blue 💙
Siobhani, nje vajze qe zhvendoset ne nje qytet te ri, perpiqet te gjeje nje arsye perse duhet te vazhdoje te frymoje. Mbase per te, do te ishte topi i futbollit nje arsy...
KOKFORTE KJO DASHURI  by shkrimtaredashurise_
#10
KOKFORTE KJO DASHURI by ʜᴏɴᴇʏ🍯
- Desha te shkrihesha si debora ne diell, per te reshkitur embelsisht pergjate shpatullave te tua dhe per tu zhdukur vetem pasi te te kem peshperitur sa shume te dua- th...
Deri Në Pafundësi by is_unstoppable_girl
#11
Deri Në Pafundësiby Romina
Historia e dy motrave qe dashurohen me djemte "e keqij" te shkolles! Por a eshte me te vertete gjithcka ashtu si duket?! Nje drame familjare qe mbyllet me nje...
LES MIRAGES DU CŒUR by cupidsdrugs-
#12
LES MIRAGES DU CŒURby 🐝
L'ennui des femmes du désert offre l'éternité aux pyramides. - mémoires d'une princesse d'Égypte exilée en recherche de gloire. ⓒ 𝐂𝐔𝐏𝐈𝐃𝐒𝐃𝐑𝐔𝐆𝐒- (𝟏𝟗𝟎𝟕𝟐𝟏)
IPSO MEMENTO  by mslunamaria
#13
IPSO MEMENTO by Luna Maria
Selena tente de faire abstraction de son passé ainsi que de son enfance traumatique pour se reconstruire et briser le sort générationnel. Néanmoins, dès lors qu'elle qu...
Kur Djajtë Kthehen Në Ëngjëj ✔ by blogg_story
#14
Kur Djajtë Kthehen Në Ëngjëj ✔by ɢᴏᴅᴅᴇss☄
3 bad girls dhe 3 bad boys takohen dhe e urrejne njeri-tjetrin, ata mbajne maska dhe emra qytetesh profesori eshte drejtuesi i tyre.Nje dashuri qe lind nga urrejtja. ✗𝑳...
Completed
RUBY by Angelbuzabo
#15
RUBYby AngelBuzabo
" No." He reached out and grabbed my arm, pulling me against his hard chest. I couldn't look at him, I knew I would break down and we don't want that. "I...
𝑺𝒆𝒌𝒓𝒆𝒕𝒊 𝒀𝒏 𝒊 𝑽𝒐𝒈𝒆̈𝒍 by iseeblueee
#16
𝑺𝒆𝒌𝒓𝒆𝒕𝒊 𝒀𝒏 𝒊 𝑽𝒐𝒈𝒆̈𝒍by __o.blog🦋
Love who you want, be who you want and surround yourself with people you want. NEVER CHANGE! For you are wonderful, beautiful and unstopable. No one and nothing can ever...
El ángel del diablo ²  [Shqip] ✔ by blogg_story
#17
El ángel del diablo ² [Shqip] ✔by ɢᴏᴅᴅᴇss☄
Kur djajt kthehen ne engjej sezoni 2 Jeta e tyre vazhdon ata krijuan familjen e tyre..Femijet e tyre jane rolet kryesore ne sezonin e 2. Djali i Agneses dhe Rajanit digj...
Completed
Qe ne femijeri. by Redi_ola
#18
Qe ne femijeri.by Rediola
Djali i Romarios dhe Eartes tashme eshte rritur, a do te mundet edhe ai te triumfoje ne dashuri ashtu si dhe prinderit e tij? Personazhet ne kete liber jan nga libri im...
Completed
COLD WINDS a paw patrol fanfiction  by Evershall333
#19
COLD WINDS a paw patrol fanfiction by Evershall_love_forever
This story is based on the Cold Winds from MarshallxEverest-Kovu 01. Everest is looking for her parents, she has no idea what happened, so the Paw patrol is on their way...
Under the spotlight (male y/n) by MillowLanglois
#20
Under the spotlight (male y/n)by Millow
I am tapiocapearl a young makeup artist . I am known a lot in the Korean industry . I did makeup for a lot of celebrities around the globe , my career is in its best pos...