Albanian Stories

404 Stories

My Mafia Boy by _Cinderella-15
#1
My Mafia Boyby Cinderella
Gloria, nje vajze naive dhe e bindur punon si sherbyese ne shtepine e mafias me te madh te Rusise. Por jeta e saj ndryshon kur kupton qe ato njerez jane shoket e saj te...
Pergjithmone bashke by coklowe
#2
Pergjithmone bashkeby coklowe
Ne gjimnazin ku Eiden shkon me pishmanllek, do te njoh njeriun qe do ti ndryshoje jeten, Klajdin. Nje njohje e nisur jo mire, do tu sjelle atyre gjene me te bukur te jet...
Completed
Trekendesh dashurie by elssaa14
#3
Trekendesh dashurieby elssaa14
-Kam nje jave qe kam dalur Eni,ti nuk u bere kurr e gjalle,ku shkuan premtimet e tua Eni. Nuk dinte c'ti thoshte nuk foli fare, por uli koken. Ai i ngriti koken me duar...
K͜͡i͜͡d͜͡n͜͡a͜͡p͜͡p͜͡e͜͡d͜͡☾︎ⁱ ᵃᵐ ʸᵒᵘʳˢ☽︎✔︎ by leda_kle
#4
K͜͡i͜͡d͜͡n͜͡a͜͡p͜͡p͜͡e͜͡d͜͡☾︎ⁱ ᵃᵐ...by enkeleda
My third story 6 vellezer Nje vajze dhe pese djem Njeri prej tyre ishte binjaku i saj. Cfare do ndodh me ta pasi te takohen pas disa vitesh,por nuk e njohin njeri tjet...
Completed
Anahera: E fshehta e Clarkenwellit ✓ by apricater
#5
Anahera: E fshehta e Clarkenwellit...by ~𝐠.𝐥𝐚𝐧𝐭𝐞𝐫𝐧🍃
PËRFUNDUAR Në shkollën më famëkeqe të Londrës, në shkollën e riedukimit "Clarkenwell", për herë të parë regjistrohet një vajzë. Kushtet atje do ta bëjnë të pam...
Dashuria Dizajni Jone💘 by mavishkaa
#6
Dashuria Dizajni Jone💘by Mavishkaa❤️
Kjo histori flet per Auroren nje studente fashion designer e cila jeton bashke me shoqerine e saj me te ngushte ne qytetin e New York-ut "qyteti i endrrave". A...
Completed
The Lucky Girl 2...|✔️ by DanielaTraja
#7
The Lucky Girl 2...|✔️by Dani
Kur je prane dikujt qe e adhuron e gjithe bota doemos qe xhelozia do ze vendin e pare.Por cfare ndodh kur xhelozia i kalon kufijte dhe shkaterron gjithcka? Luna dhe Colt...
Completed
Kompromis ✓ by selenophilenian
#8
Kompromis ✓by -𝕭𝖆𝖙𝖌𝖎𝖗𝖑🦇
PËRFUNDUAR Një ditë, DY BOTË DO TË SHKATËRROHEN, DY NJERËZ DO TË DËNOHEN, DY SHPIRTRA DO TË BASHKOHEN, DY JETË DO TË SHPËTOHEN... - "Unë? Kompromis? Me atë? Kurrë...
Completed
Engjelli dhe Djalli by megiisaz1
#9
Engjelli dhe Djalliby 🐻
Djalli nuk mund te donte asnje deri ne shfaqjen e saj ! Kujdes! Historia do kete pershkrime +🔞⚠️ *Sex *Drame *Pasion *Dhimbje *Vrasje *Tradheti
Djalli im by Umy_love
#10
Djalli imby SaRa
Dy persona nga bot te kunderta ➖ Dy te rinj te dashuruar ➖ A do perfundojn bashk? ➖ Cfar ndodh me ta? ➖ A do e pranoj vajza djalin dhe pse ai esht vrases.... ➖ NDALOHET...
Rikthimi by ModernWorldLovers
#11
Rikthimiby ModernWorldLovers
The Angel that he loves, and the Devil they want to kill...
𝐄𝐧𝐤𝐥𝐞𝐚 by iseeblueee
#12
𝐄𝐧𝐤𝐥𝐞𝐚by __o.blog🦋
"Do martohemi së bashku, besoj se je e lumtur!?" "Do martohemi??" "Po, do kalojmë jetën bashk" "Jetën?? E quan martesë ti ketë ku as u...
Vendimi i gabuar by valeriaduvessa
#13
Vendimi i gabuarby 🤍
"behuni gati,por mos e lendoni prokuroren ose do jeni te vdekur.Kuptuat"-thash "Po zoteri"-than rojet ______________ ______ Arius Ivanov nje mafioz i...
🚫Aggressive Maffia 🚫 by rrelsja___
#14
🚫Aggressive Maffia 🚫by rrelsja
ndonjehere dhe personi me i keq te jete dashuria e ben me te mire ... madje ndonjeher eshte mungesa e dashurise ajo qe e ben dike pa ndjenja #mature⚠️⚠️🔞 #mafia #shqip
Forever his girl by _Lizeta_
#15
Forever his girlby _Lizeta_
Olivia nje vajze e qeshur dhe shume e dashur me te gjithe. Jeta e saj nuk eshte perfeke epo asgje nuk eshte. Prinderit e saj divorcohen dhe ajo detyrohet te largohet n...
VIRGJERESHEN e FUNDIT by _Selv_
#16
VIRGJERESHEN e FUNDITby 💖Mustafa & Stephan💖
Tori, nje vajze rebele me koken ne libra, ngelet Virgjëresha e fundit ne ate kolegj, ku trend i vetem, ishte "humbja e virgjërisë. A do lejojë Tori qe nje bast mes...
Completed
Kamarieri i infiltruar by RuhumAl
#17
Kamarieri i infiltruarby Al
Todi është një qitës i zoti, një strateg i shkëlqyer e një njeri i ftohtë. Gjithçka e ka nënkontroll, derisa merr vesh lajmin se armiku i tij ka vdekur. Por armiku e ka...
Ne Zemren E Djallit by Klevisaaaaa
#18
Ne Zemren E Djallitby Klevisaaaaa
Keiti esht nje 17 vjecare qe eshte ne vitin e trete te gjimnazit e cila enderron te behet doktoreshe.Meson shume dhe gjithmone do qe te ndihmoje njerezitt Rafael Morris...
Erresira by its_amour
#19
Erresiraby idc👅
Mafia Story🙃 ♡It hurts but it hurts so good♡ "Fakti qe ke para nuk do te thote qe te duan te gjithe" "Te gjithe i duan te pasurit" "Ama un jo...
❤︎𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓽𝓸 𝓭𝓮𝓿𝓲𝓵❤︎✔︎ by leda_kle
#20
❤︎𝓪𝓷𝓰𝓮𝓵 𝓽𝓸 𝓭𝓮𝓿𝓲𝓵❤︎✔︎by enkeleda
My first story. Dy njerez te ndryshem por njekohesisht edhe aq te njejt. Dy njerez te cileve jeta i ka sjellur provoja nga me te ndryshmet por a do munden ata t'i perbal...
Completed