• JoinedMay 16, 2020


Last Message
AnnMary48 AnnMary48 May 23, 2021 03:29PM
Heyy po shkruaj e un dicka ketuCila nga historit tona ju mungon Bits of life apo The twin sisters !?
View all Conversations

Stories by ❤️
Feel The Moment by AnnMary48
Feel The Moment
"Deni nje vajze e bukur dashurohet me kacurrelsin Donald , mes tyre jeton nje dashuri e madhe qe na meso...
ranking #55 in gym See all rankings
The Twin Sisters by AnnMary48
The Twin Sisters
Ne nje bote ku mbizotron e keqja dhe hakmarrja nje familje mafioze vihet ne rrezik ... -Dy vajza te zhdukura...
ranking #58 in cars See all rankings
BITS OF LIFE by AnnMary48
BITS OF LIFE
"Sekreti i jetës nuk është të bëjmë atë që na pëlqen, por të pëlqejmë atë që bëjmë. Dhe le të mjaftohemi...
ranking #340 in albanian See all rankings
1 Reading List