Te kerkosh me arsyen rrugen tek dashuria eshte njesoj si te kerkosh dielln me qiri 🌹🌻🌼
 • JoinedMay 21, 2019Last Message
InaQershori InaQershori Nov 17, 2021 10:19AM
More  cbehet ktu  kan  humbur te  gjithe te vjetrit  e watit  ku  jeni mo  mir un qe mund te justifikohem po ju ku keni humbur 
View all Conversations

Stories by NINA ❤
NDIQ ZEMREN ❤ by InaQershori
NDIQ ZEMREN ❤
Njerëzit mendojnë se një shpirt binjak është i duhuri, dhe këtë duan të gjithë. Por një shpirt binjak i vërte...
ranking #63 in albania See all rankings
FJALET E NJE SHPIRTI TE VRARE 😔 by InaQershori
FJALET E NJE SHPIRTI TE VRARE 😔
Ne disa raste fjalet bejn shum pun por ne disa raste jan te teperta kur i len vend heshtjes te humunere qe nu...
ranking #41 in girls See all rankings
SEPSE TE DUA by InaQershori
SEPSE TE DUA
IRIS Nje vajze e thjesht qe ndermer nje rruge te veshitr me pak pengesa por a do mundet tja dali vall te shk...
ranking #2 in fairytail See all rankings
4 Reading Lists

My