Shqip Stories

448 Stories

"Gjithcka dua...Je TI❤️" by _k31t_
#1
"Gjithcka dua...Je TI❤️"by Hënëza🦉🌙
Dy bote te ndryshme...dy njerez komplet te kundert.... Bota e tij e zeze dhe plot gjak Ndersa e saj e bardhe dhe plot jete ....Aroni dhe Opali...Cfare do i lidh me njeri...
𝕂𝕋ℍ𝔼ℍ𝔼𝕄 𝕊𝔼ℝ𝕀𝕊ℍ 𝕋𝔼𝕂 𝕋𝕀 by ledia_gj
#2
𝕂𝕋ℍ𝔼ℍ𝔼𝕄 𝕊𝔼ℝ𝕀𝕊ℍ 𝕋𝔼𝕂 𝕋𝕀by devil girl 😈
" Dhe cfar te interesonte ty ky shoku " pyeti i acaruar " jo asgje thjesht u bera kurjoze per te se si ishte dhe pyeta " " mos u bej kurjoze...
Fillimi I Fundit 💙 by rrelsja___
#3
Fillimi I Fundit 💙by rrelsja
#mafiastory #+16 Ne momentin kur cdo gje ka marre tatepjeten per te rene poshte dhe ti mendon se eshte fundi ai eshte vetem fillimi i vuajtjeve .
Je imja  ( I Perfunduar) by bossgirl0
#4
Je imja ( I Perfunduar)by boss.babeee
Ajo nuk trembej prej askujt.. por nje dite gjithcka merr kthese te papritur ...
Hakmarrje e Embel ✔ by is_unstoppable_girl
#5
Hakmarrje e Embel ✔by Romina
-Degjo vajze ti e di mjaft mire arsyen e kesaj martese. Eshte pikerisht ai flliqesira qe ke per xhaxha . Fakti se je ketu nuk do te thote se do te te dua ndonjehere beso...
Completed
Bumped by love❤️ by Pinkpearl06
#6
Bumped by love❤️by 🌙 HiRaEtH 🌻
Cfare do te benit nese nje dite do te zbulonit se dashuria juaj me e madhe ka qene vetem nje genjeshter qe qendronte mbuluar nen petkun e hakmarrjes? Nese nje dite krejt...
Love and revenge  by __T3A__
#7
Love and revenge by _TEA_
Dy botë të ndryshme. Dy histori të njëjta. Dy shpirtra të humbur dhe viktima të fatit. Historia e tyre mund të kishte qenë e bukur që në fillim nëse ata nuk do të binin...
Completed
ꜱᴇÑᴏʀɪᴛᴀ ✔️ by martina_tonelli
#8
ꜱᴇÑᴏʀɪᴛᴀ ✔️by .
{ Camila Costa eshte nje vjaze e dashur , kokforte , e vendosur , kryelarte, e qeshur por edhe nje nxenese e shkelqyer ne shkolle . } { Ricardo Domínguez eshte nje djal...
Completed
Luna ✔ by Adonkela
#9
Luna ✔by andokela lira
Mason Anderson, një mafioz me origjine shqiptare i cili krijoj perandorinë e tijë të mafies para 8 vitesh duke braktisur familjen e tijë dhe atë, hënën dhe ndriçimin e...
JUST LOVE!! by kejlithomas
#10
JUST LOVE!!by badgirl 😈
JUST LOVE Lexojeni😂 Nuk lejohet te kupjohet pa lejen e autores dmth timen.❤️
Ivanova  by Adonkela
#11
Ivanova by andokela lira
Një fiksim i vogël që në fëmijëri që me vite filloi të rritej dhe të kthehej në dashuri . Në çdo vajzë kërkonte atë, flokë dëborën e tij , derisa botet e tyre kryqëzoh...
"Ose e imja ose e askujt" by MaffiaStory
#12
"Ose e imja ose e askujt"by Maffia Story
Ai qe sot njihet si 'Gangster' ne rruget e Italis dikur ishte dashuria ime e pare,burri im qe e kurorzova dashurin me te ne altare,dhe qe para tre viteve me la me nje me...
VIDALËT(E perfunduar) by ninushja
#13
VIDALËT(E perfunduar)by the boss
A mafia story(e perfunduar) -"E ke dëgjuar ndonjëher historin e bukura dhe bisha" Pyet ajo -"Po,nuk më pëlqen ajo histori." -"Pse,ajo është hist...
Completed
"Bej kujdes ata me therrasin 'ECSOBAR 2' " by MaffiaStory
#14
"Bej kujdes ata me therrasin 'ECSO...by Maffia Story
"Mos me beje te pendohem qe te shpetova tani hiqmu sysh" -Ai mu drejtua me nje tone te vrazhde dhe nje shikim me tipare vrasese! #vazhdon👉 |NDALOHET KOPJIMI D...
Mbretëresha e Natës (mafia story) by Erisahhh
#15
Mbretëresha e Natës (mafia story)by imerisabtw✌🏻🖤
Në cdo ëngjëll një demon fshihet dhe në cdo demon një ëngjëll ecën... Një mbretëresh qëndron e fortë para cdo gjëje, por cdo të ndodh me jetën e mbretëreshës tonë kur je...
Krimineli Mbrojtës ✓ by klevinaa
#16
Krimineli Mbrojtës ✓by ⓚⓛⓔ ❅
Ndonjehere zgjedhja e vetme per mbrojtjen e nje vajze capkene , mbetet nje kriminel. Nje kriminel , i cili eshte armiku nga se perpiqesh te mbrosh vajzen. A mundet ai va...
Completed
VIRGJERESHEN e FUNDIT by _Selv_
#17
VIRGJERESHEN e FUNDITby 💖Mustafa & Stephan💖
Tori, nje vajze rebele me koken ne libra, ngelet Virgjëresha e fundit ne ate kolegj, ku trend i vetem, ishte "humbja e virgjërisë. A do lejojë Tori qe nje bast mes...
Gjithmone do te jem mbrojtesi yt!(Perfunduar) by oltasina
#18
Gjithmone do te jem mbrojtesi yt!(...by oltasina
Oliveri mori fryme thelle... -Oliver?-murmuriti presidenti -Me kerkuat zoteri?-pyeti duke marre posturen e tij te zakonshme -Po,po...hyr Ai hapi pak me shume deren dhe h...
"Un jam sikur hije,e paprekshme" by MaffiaStory
#19
"Un jam sikur hije,e paprekshme"by Maffia Story
Mendimet e mija i ndaloi dera e cila u hap ngadale nga nje person i thjeshte me rroba te zeza.. -Urdheroni Zotri! Ju drejtua personit pas tij,dhe..... Ne dhomen e mbledh...
He's your BOSS...! by Lizkook_JM
#20
He's your BOSS...!by Dr.Qershia 🍒
... Ishin dy femij te dashuruar pas njeri tjeterit . BABAllaret e tyre kishin nje band te tyren , e cila ishte nje nga bandat me te rezikshme dhe me me fitim ne te gjith...