Curly gril
  • JoinedApril 12, 2020


Last Message
rrelsja___ rrelsja___ Jan 07, 2021 12:07PM
Me falni por nuk i bej dot uppdate historise per min 20 dite sepse kam derguar telin n servis dhe mos u mrz Po s km c t bj u mundova ta hap nga pc por s me dalin draftet per ti ber publish 
View all Conversations

Stories by rrelsja
🖤 Bote Te Kunderta 🖤 by rrelsja___
🖤 Bote Te Kunderta 🖤
njeri agjent sekret në FBI dhe tjetra ne krye te mafies Ruse me te kerkuar ne Amerike . Fama dhe rritja ne p...
ranking #799 in romance See all rankings
Me Ne Fund E Tija 💚 by rrelsja___
Me Ne Fund E Tija 💚
#romance #+18 #erotik #action #mafia
ranking #1 in shqip See all rankings
🚫Aggressive Maffia 🚫 by rrelsja___
🚫Aggressive Maffia 🚫
ndonjehere dhe personi me i keq te jete dashuria e ben me te mire ... madje ndonjeher eshte mungesa e dashur...
ranking #144 in mafia See all rankings
2 Reading Lists

T