• JoinedSeptember 26, 2019


Last Message
Adonkela Adonkela Nov 14, 2021 12:09PM
He choose to loose her .. he choose another women over her ... he choose te betray her ....even though he never intended to do it ...And then she kept her promises . She bring him on his knees , beg...
View all Conversations

Stories by adonkela lira
Trendafili i mafies  ✔ by Adonkela
Trendafili i mafies ✔
( Vazhdimi I historise Profesori Kriminel Sy Jeshil ). Jeta e saj mori një rrjedh tjetër ndryshe nga ajo që k...
Luna ✔ by Adonkela
Luna ✔
Mason Anderson, një mafioz me origjine shqiptare i cili krijoj perandorinë e tijë të mafies para 8 vitesh du...
+1 more
Ivanova ✔ by Adonkela
Ivanova ✔
Një fiksim i vogël që në fëmijëri që me vite filloi të rritej dhe të kthehej në dashuri . Në çdo vajzë kërko...
+1 more
6 Reading Lists