Mund të kaloni te faqja ime në instagram: @thewordofwords.kabu 

ps: ka dhe LIBRA ONLINE FALAS në PDF
  • JoinedAugust 5, 2019Last Message
kabuTW kabuTW Feb 27, 2021 07:26PM
Mos e lexoni librin qe po shkruaj une.Te gjithe: lexoni librin tim, pjese e re te ".......", lexoni pjesen e re... s'keni faj ky wattpad-i keshtu eshte...Ps:  ku ka reklame me te mire se anti-rekla...
View all Conversations

Story by Kabu
Kur  dashuroj (shqip) by kabuTW
Kur dashuroj (shqip)
Davidi nje djale inteligjent me karakter dhe deshira te skajshme emocionalisht i mbytur nga jeta, i cili perb...
ranking #146 in dashuri See all rankings