WeLcOmE iN mY aCcOuNt !💣
-✌
-✌

HaVe FuN ! 🐨
  • Idfc....
  • JoinedFebruary 22, 2021


Last Message
MaNniE00 MaNniE00 Jan 17, 2022 03:33PM
Ckemi!Si jeni?Dua tju kerkoj nje keshille! Kohet e fundit le te themi se jam super e stresuar per  mesimet dhe notat perfundimtare ! Kam dhene maksimumin tim dhe nuk rezultuan sic une vertet prisj...
View all Conversations

Stories by ᴹᵃᴺⁿⁱᴱ
KOKFORTE KJO DASHURI by MaNniE00
KOKFORTE KJO DASHURI
"Qe kur buzet e mia butesisht takuan te tuat...cdo moment gri u ndricua me gezim, fale rrezeve te dashur...
ranking #1 in drame See all rankings
MANIAK I DASHURISE by MaNniE00
MANIAK I DASHURISE
"Gjate gjithe jetes zemra ime rrahu per njeriun e gabuar Rrahjet e saj dashuruan nje "Maniak "...
ranking #5 in drame See all rankings