♦ jemi pak si kshu

♦ shkruj ca poezi dhe naj histori te shkurter kur t'm'baje hana

× i'm lazy as hell

♦ diellin e gjeni ktu @biscuit_bebz
♦ dhe tushen @blueskiessuck

× ma poshte keni adresen e instagramit per poezite
  • veriperëndim
  • JoinedMarch 19, 2014Last Message
lucentte lucentte Jun 30, 2021 02:01PM
sigurisht qe pjesa e fundit do fshihet, it's just a gift, nje sekret mes nesh
View all Conversations

Stories by Sidi bashke me Diellin
Dritat blu të prapaskenës | ✓ by lucentte
Dritat blu të prapaskenës | ✓
Edhe historitë më të bukura veniten në diell por në prapaskenë, as dielli nuk depërton dot... °KUJDES! Pjesa...
ranking #207 in shqip See all rankings
për me shkrujt ✒ by lucentte
për me shkrujt ✒
për me shkrujt. se un fjalt s'di me t'i than me gojë, veç me t'i shkrujt me zemër. @lucentte COPYRIGHT
ranking #4 in poema See all rankings
1991 | ✓ by lucentte
1991 | ✓
| I ngrohti i syve te tu E venit nje kohe te dimert si kjo Dhe e perkund nje vajze te pergjumur si une Qe s'...
ranking #171 in shqip See all rankings
1 Reading List