Jam arimari16...nuk arrita dot te futem tek faqja pasi cuditerisht nuk arrita dot te gjeja passwordin edhe pse mbaj vetem dy per cdo gje 🙄.Per me shume futuni tek faqja origjinale (arimari16)dhe tek biseda kam postuar shpjegimet.Faleminderit
  • JoinedJanuary 28, 2021


Last Message
AriMari15 AriMari15 Sep 17, 2021 05:29PM
Me vjen vertet keq per te gjithe qe me ndiqnin tek @AriMari16 pasi pas nje problemi nuk arrita te kem fjalkalimin per tu futur ne faqe dhe nuk mundem dot me te futem...Pendohem qe nuk arrita te perfu...
View all Conversations

Stories by AriMari15
Cdo Gje Sekret by AriMari15
Cdo Gje Sekret
-Agjentja Azul rradha jote... Ajo nje agjente e forcave specjale,ai nje djal i thjeshte fshati...Rastesia e v...
ranking #6 in work See all rankings
Une introvertja. by AriMari15
Une introvertja.
Keto jane mendimet te cilat nuk arrij ti shpreh dot,mendime te cilat ne koke jane te seleksionuara nderkohe p...
ranking #3 in introvert See all rankings