enemyofself

Kthehem atje ku me rri zemra❤❤

enemyofself

@enemyofself mirese të gjeta
Reply

sara17777777777

@enemyofself shi kush paska ardh. Mirseerdhe serish ❤
Reply

enemyofself

@anonime__30 
     Një vit pa ty , me mungon gjithçka jotja. Nuk kam asnje fjale ta përshkruaj mallin që kam për ty. Koha do kaloj dhe do me mungosh shumë e di , por kësaj rradhe do të lë të qetë, sdo të kërkoj më. 
     Të dua Galaksia ime , uroj te jesh e lumtur.

marsi_1

@enemyofself ❤❤❤
Reply

enemyofself

@Herraa12 e di❤
Reply

marsi_1

@enemyofself u prefte ne paqe 
      Shum na mungon :/
Reply

enemyofself

Hi there, 
     jam kthyer për pak kohë e do të shkoj perseri. Watti i ka humbur ngjyrat them se mund të me humb dhe mua. Këtë acc nuk besoj se do ta mbyll pasi është një nga të paktat lidhje që kisha me @anonime__30.
     Gjithësesi uroj të jeni mirë. Ju dua 

enemyofself

@Sonn_is skam ca me be 
Reply

enemyofself

@Sonn_is për pak kohë ama
Reply

_KL33_

Se di c'ka ndodh , dhe me fal qe s'kam qenë ktu por , ti je e vecante o Led , Mos thuaj lamtumirë:(

enemyofself

Të dashur të afërm, miq që e dini atë sekretin tim të madh.
     
     E dua atë ok? Dhe mjaft durova kur ma ofendoni, sa do që dua ta harroj është e pamundur. Të paktën me lini të mbaj miqësinë me të. Mos me nxisni me të lë nam para tij. 
     
     
     Me respekt, 
     Ledjona 
     
     P.S - no dm, no respond; if u reply in this post .

enemyofself

@Sonn_is është e pamundur 
Reply

enemyofself

@Sonn_is si miq shpresoj 
Reply