Watty Ödülleri, her yıl hikayelerini Wattpad'de paylaşmayı seçen heyecanlandırıcı, vizyon sahibi, çeşitli seslerin şölenidir. Watty Ödülleri on yıllık serüveni boyunca, milyonlarca Wattpad yazarının hayallerinden bir parça olan hikayelerini, dünya çapındaki okurların hayatına sunmalarını kutladı.

Bir hikayenin ilk tohumundan, son bölümün son cümlesini yazdığınız ana kadar - bunların hepsi aynı yolculuğun bir parçasıdır. İşte bu yüzden, Wattys bir ödülden çok daha fazlasıdır. Hikaye anlatmak için gereken her şeyin kutlamasıdır.

Wattpad, WEBTOON'un bu yılın Wattys'ine sponsor olduğunu açıklamaktan gurur duyuyor. WEBTOON, kullanıcılarına, çizgi romanlarını çevrimiçi ortamda oluşturmalarına ve paylaşmalarına olanak sağlayan dijital hikaye anlatma platformudur. Tıpkı Wattys'in yazarlara çalışmalarını sergileme şansı verdiği gibi WEBTOON da yenilikçiliği teşvik eden, içerik oluşturucuları birbirine bağlayan, onları ön plana çıkaran ve dünyanın dört bir yanındaki insanlara en iyi yaptıkları şeyi (elbette hikaye anlatmak gibi) yapmaları için bir platform veren sıkı bir destekçidir.

WEBTOON'un platformuna göz atın:
https://www.webtoons.com/en/

Bizi takip edin:
Facebook: https://www.webtoons.com/en/
Instagram: https://www.instagram.com/webtoonofficial/
Twitter: https://twitter.com/webtoon/
  • Wattpad HQ
  • JoinedApril 13, 2016


Following

Last Message
WattysTR WattysTR Oct 01, 2020 04:02AM
Başvurular kapandı.Sen yazdın. Sen yarattın. Bir iz bırakmaya kararlıydın. Her şeyi sen yaptın. Cümle… Kelime sayısı… Ne olursa olsun, binlerceniz tüm hikayenizi tamamlayarak sesinizi dünya ile payl...
View all Conversations

Story by 2020 Watty Ödülleri
2020 Watty Ödülleri by WattysTR
2020 Watty Ödülleri
Watty Ödülleri, her yıl hikayelerini Wattpad'de paylaşmayı seçen heyecanlandırıcı, vizyon sahibi, çeşitli ses...
ranking #44 in wattys See all rankings
3 Reading Lists