WattysTR

Merhaba,
     	
     	Şu an Wattys’in Yarı Finalist aşamasındayız. Kılavuzumuzda da belirtildiği gibi yarı finalist statüsüne ulaşan herkese bu durumu bildirmek için e-posta gönderiyoruz. Hala e-posta göndermeye devam ediyoruz. Bu yüzden sabrınızı rica ediyoruz. Gönderilen bu bilgilendirme e postaları katılımcıların iyi bir iş çıkardıklarını söylüyor, diskalifiye edildiklerini değil. 
     	
     	Bu aşamada, Türk yazar topluluğunda dolaşan çok fazla yanlış bilginin olduğunu ve bu profile, yazarlara ya da Elçilerimize saldırmaya devam eden Türk topluluğundaki kullanıcıların, Emniyet ve Güvenlik Ekibimize rapor edileceğiniz belirtmek isteriz.
     	
     	Wattys Ekibi

mrspicklock

@ Guzellik86 benimde hikayemde şiddet var diye kaldırıldı. Bunlar yarışa katılabiliyo ama benim kitabım battı. Saçmalıpın daniskası. Haftalarca nedenini öğrenmek için ulaşmaya çalıştım. Bana otomatik mesajlar atılıp durdu
Reply

KaimKahir

Şöyle bir teklifim var benim de, bugüne kadar yazdığınız her kitabın her bölümüne tıklayıp, her birini oylayacağım sözümdür (ya da ilk iki bölümü okuyum derinlemesine yorum yaparım, tercih sizin), istediğim şu:
     	 Yarı finale kalan kitaplar arasından herhangi bir bölümün > yarı finale kalmayan kitabımın herhangi bir bölümünden daha iyi yazıldığını buraya cevap yazman, mesaj atman, vs.
     	 Yani yapman gereken bana yarı finalist kitaplarından iyi bulduğun bölümü ve benim kitabımdan seçtiğin, bundan daha kötü bir bölümü söylemek sadece (ve elbet ikna olmazsam birkaç argüman sunman)
Reply

aslidagdelen87

@Guzellik86 bende fark ettim fakat bir hikayede okumaya başladığımda o kadar çok kelime hatası gördüm ki şaşırdım. bir tanesi de o kadar saçma geldi ki? neyse wattpad kalitesini belli etti demekten başka bir şey diyemiyoruz.
Reply