Buzëqesh dhe kur je i/e trishtuar se një buzëqeshje e trishtuar është më e ëmbël se trishtimi që nuk buzëqesh kurrë...
  • JoinedSeptember 30, 2017Last Message
Artest8030 Artest8030 May 10, 2021 08:17PM
Me mungon...
View all Conversations

Story by Artes
Shkrimet e nje prostitute by Artest8030
Shkrimet e nje prostitute
Perjetime pa censure te nje femre. KUJDES!!! PERMBAN SKENA EKSPLICITE SEKSI
2 Reading Lists