[R♡L]
  • Tek ti Ferr ;) ;)
  • JoinedJanuary 14, 2019


Last Message
Renadareniela Renadareniela Aug 21, 2021 10:54AM
Vec ta kishe dasht vajzen pak ma shume...aq sa mos me u ngrys kur zoti ta ka fal.Ta kishe dasht aq sa me t shendrit fytyra kur ju ke tregu miqve se ajo ka ardh n ket bot.Ose aq sa mos me e rrite tu i...
View all Conversations

Stories by Djall_i_tokes
Engjelli i fundit by Renadareniela
Engjelli i fundit
Jeta ime . Libri i harruar i jetes.Personi qe dhe zoti e harroi ekzistencen e tij. Intriga Xhelozi Tradhe...
Rebelja by Renadareniela
Rebelja
Historia e arises Shqipetares qe enderronte te shkollohej ne france per modeling
ranking #109 in shqip See all rankings