Drodzy Wattpadowicze 🙂

Witajcie na oficjalnym profilu polskich Ambasadorów Wattpada.

Kim jesteśmy?

Ambasadorzy Wattpada to grupa przeszkolonych użytkowników, którzy w ramach wolontariatu wspierają serwis i jego społeczność. Naszym zadaniem jest udzielanie pomocy, wyjaśnianie zasad działania serwisu, prowadzenie rozmaitych akcji oraz dzielenie się z Wami informacjami o najnowszych zmianach i nadchodzących wydarzeniach.

Szerzej o tym, na czym polega bycie Ambasadorem i jak dołączyć do naszego teamu, przeczytacie w naszym Pytajniku, a ukonkretniając: w rozdziale Program Ambasadorów.
Natomiast więcej przydatnych informacji i ogłoszeń znajdziecie na oficjalnym profilu serwisu: @wattpad oraz na ogólnym profilu Ambasadorów: @Ambassadors

Prosimy o nie umieszczanie tutaj reklam opowiadań ani zaproszeń do Waszych historii. Profil służy przede wszystkim wsparciem dla polskiej społeczności Wattpada. Naszym celem jest wspieranie rozwoju twórczości polskich użytkowników oraz ich integracja, co staramy się osiągnąć poprzez różne inicjatywy, jak i konkursy.

Niestety, z uwagi na brak możliwości i uprawnień, nie jesteśmy w stanie pomóc Wam w kwestiach technicznych. Jeżeli macie problem z funkcjonowaniem serwisu, skontaktujcie się bezpośrednio z Supportem:

kliknij tutaj
  • Polska
  • JoinedMarch 23, 2017


Last Message
AmbassadorsPL AmbassadorsPL Aug 01, 2023 07:59PM
Cześć, kochani!Sierpniowy konkurs właśnie wystartował, a my zapraszamy Was do wczucia się w wiejski klimat i napisania kilka słów na jeden z czterech promptów. Dozwolone wspomnienie wszystkich mijan...
View all Conversations

Stories by AmbassadorsPL
Zapach lata by AmbassadorsPL
Zapach lata
Czujecie w powietrzu zapach lata? Jeżeli jeszcze nie było Wam to dane, naszym letnim konkursem #ZapachLata202...
ranking #49 in konkurs See all rankings
Walk With Pride by AmbassadorsPL
Walk With Pride
Gotowi na Miesiąc Dumy? My jak najbardziej! Dołącz do nas w świętowaniu tworząc wyjątkowe, pełne miłości oraz...
ranking #80 in konkurs See all rankings
Kobieca Siła by AmbassadorsPL
Kobieca Siła
Dzień kobiet, dzień kobiet - niech każdy się dowie! I niech każdy dowie się, że Polscy Ambasadorzy Wattpada w...
ranking #177 in literatura See all rankings
9 Reading Lists