Non active ! 
Please don't message me!


I'm a beautiful disaster!


Daddy's girl


Me weird , bitch please , I'm limited addition !

I'm fabulous so don't put your 👃 in my plans!
Zemer para durve
Kisha mbajt ty non stop


want to live in spain/brazil/mexico
Roses are red
Violets are blue
My heart is for no one
So please be true! ✍🏻


;into the beat

bosh

Egoizmi im nuk te le ty te perpiqesh te me ndryshosh dhe te mbesh te ndihem dikush tjeter😌😌😌


#Kalamauonfire 🔥
Somehow Now I like azian mens

Starting to love k-dramas.


Kam shume libra ne draft dhe kur te marr vesh si funksionojne romancat kam per ti mbaruar.

Duke jetuar jeten qe dua .
Vetbesimi ne kulm . 😎


Always and Forever🤐🙊


Egoiste si dreqi
  • Aty ku imagjinata fillon dhe Bela kurr nuk vlerson.
  • JoinedMarch 1, 2020Last Message
666girl666 666girl666 Sep 19, 2021 10:48AM
mezi po pres pjesen e re te borutos!
View all Conversations

Stories by -
Call me when...? by 666girl666
Call me when...?
Such a vibe
Mizori ne dashuri! by 666girl666
Mizori ne dashuri!
'Kur te them une hajde rob i trashe , hajde. Mos me bej mua te bukrin e dheut. Se ta plas grushtin surratit d...
ranking #95 in see See all rankings
3 Reading Lists