zehlilay

KIZLARRRRRRR BANA SÖYLE GÜNCEL GÜZEL Mİ GÜZEL DEVAM EDEN KURGULAR ONERIR MISINIZ BIRAZ BEN DE SIZDEN FAYDALANIM

kitapsever1tuana

@zehlilay kaçak savaş var mahalle konulu aşırı iyi
Reply

menoia

Morbidezya- hasbelkader valla çok iyi
Reply

evanaam

@zehlilay   Gökçen , MIH
Reply

mrv_canik

Merhaba bir kitabın adını arıyorum. Mahalle kurgusuydu galiba .Adam kıza nikahta beni bekle deyip gidiyor . Sonra kızda beklemeden gidiyor.  Yurtdışına çıkıyor bir kızı oluyor falan . İsmini bilen var mı hikayenin ?

EslemAkmn

Bu kitabı okumadım instagram reelsta gördüm kaybettim ne adını ne yazarını biliyorum sadece reelsta kitap için şöyle diyordu erkek karakter evde sadece babasının çalışma odasına girebiliyormuş ve babası onu orada dövüyormuş o da izleri kapatmak için dövme yaptırmış kitabı bilen var mıı?

sirin_cicek

LodesSara

Merhaba bir kitap vardı kitapta kadın adamı karısından boşandırmıştı sonra kendisi evlenmişti ama adam bir türlü sevmiyordu eski karısı bir ara onu aldatmıştı aldattığı adamın yakın arkadaşıydı ve bir erkek çocukları oluyordu eski karısı adama söylemiyordu.   Aldattığı adam çocuğunun doğmasını istiyordu doğurup yurtdışına gitmesi ve bir daha gelmemesi şartı ile ama sonra bu çocuk lösemi oluyordu ve sadece bu kadının iliği tutuyordu bu kadında eski kocasına biraz takıntılıydı. Yeni karısı onu aldatmış gibi gösterip boşatmaya çalışıyordu. Sonra lösemi olan çoçuğun babası gelip her şeyi anlatıp yardım istiyordu. Hepsi arkadaşlandı her halde. Kitabı bir türlü bulamıyorum.