AzureKoa

Hei!! Lucrez de cativa ani la ceva ce nu reprezinta doar o carte, ci si o bucata din sufletul meu! As aprecia enorm daca ai arunca o privire si mi-ai oferi o parere.  multumesc mult!  
          Aceasta este descrierea cartii: 
          ,, - Un animal turbat sfâșie totul, nu mușcă."
          
          Ce este vinovăția?
          
          Povara unui trecut ce nu avea să se șteargă vreodată, amintindu-i de zadarnicele sale încercări de a nu deveni reflexia celui ce i-a pătat copilăria.
          
          Rămășița tuturor greșelilor sale de neiertat, a rănilor aflate dincolo de piele, a suspinelor închegate în plămânii unui copil.
          
          Un ghem de negură răsfirat prin întregul lui trup, marcând sfârșitul inocenței și debutul veninului.
          
          Ce este vinovăția, dacă nu prima cicatrice vie a lui Odin?”
          
          https://www.wattpad.com/story/240199703-odin

mimi_selena

Ea nu este liberă și nu va fi niciodată. Ea este a mea. Proprietatea mea. Nu un suflet rătăcit de care m-am împiedicat întâmplător, ci un bun cucerit, un simbol al dominației mele. În ochii lumii poate părea fragilă, inocentă, dar pentru mine nu e decât cheia tronului pe care am fost sortit să-l iau. Iar eu nu am de gând să las pe nimeni să mi-o fure.
          
          https://www.wattpad.com/story/225502925?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=share_writing&wp_page=create&wp_uname=mimi_selena

mimi_selena

Bună. Vrei o poveste care să-ti accelereze pulsul, care să-ţi testeze răbdarea și mintea, care să se joace cu emoțile tale? Dacă ești genul de persoană care iţi plac romanele de dark romance, tocmai scriu una. O poveste unde limitele nu există, pericolul te pândeste la orice pas, un criminal care e gata să-ţi i-a ultima respiraţie. Un ofiter cu un trecut tulburător, prins în obsesia lui de a prinde criminalul care umblă liber prin cartier și captiv în a avea grija de o delicventă juvenilă, dependentă de droguri și care creează haos atât la locul său de muncă cât si în mintea lui. Dacă te atrage plotul povești. M-as bucura să-ţi aflu părerea în comentarii și mă ajută chiar și un vot. Sper sã-ţi captat atenția. Te îmbrățișez cu drag!❤️
          
          https://www.wattpad.com/story/387949475?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=share_writing&wp_page=create&wp_uname=mimi_selena