Yaşım : 18

Hayatım boyunca,kendi çıkarlarım menfaatlerim uğruna,insan satmadım..Hiç bir zaman benciL olmadım..Bana taş atana ben el verdim..Kırdılar üzdüler,canımı yaktılar ama,yinede onlara gülümsedim,hep affettim..

İçtiğim bir bardak suyun ,yediğim bir lokma ekmeğin,aldığım bir gram sevginin,hakkını sonuna kadar verdim asla nankör olmadım olanada tahammül etmedim..Ne kimseye başımı eğdim nede hak sızlık ettim..Sadece çok fazla değer verdim,kendimden çok ödün verdim,kendimi değersiz kıldım..Hatır gönül bildim kimseye saygısızlık etmedim bana inanan güvenen herkesi asla yarı yolda bırakmadım sarsmadım..

İnsanların hep yalanlarını gördüm sustum,salağa yattım görmezden geldim,korktuğum için mi? HAYIR,sadece yüzlerine vurup rencide etmek istemedim..Haya tım boyunca,hiç mi? hata yapmadım,tabiki yaptım belki her insan kadar,hatalar insanlara mahsustur insan beşer_ül şaşar hataya düşebilir..Ama,hiç bir zaman yüzümü kızartacak başımı yere eğecek hata yapmadım asla...Herkesi kendim yüreğim gibi bildim hep inandım kandım,iyi olabileceklerini düşündüm ama,yanıldım..Şimdi tüm bunları yaptığım için kaybettim mi? hayır aksine kazandım neyimi?

İNSANLIGIMI.

Ben hiç insan kaybetmedim,kay beden beni kaybetti,biçoğu farkına varıp döndü,yada biçoğu sonradan farkına varacak,ama, asla bir ben olmayacağım..Bir daha asla kimsenin canımı yakmasına izin vermeyeceğim,beni kırmak için bile bulamayacaklar biLe...!
  • JoinedApril 9, 2015Last Message
ooozi_ooozi ooozi_ooozi Apr 18, 2015 08:19PM
Sağol çok kötü hikaye yazarı esraa :)))
View all Conversations

Story by Oğuzcan
Aşk'a Başlayış.. by ooozi_ooozi
Aşk'a Başlayış..
Tesadüfen başlayan bir Aşk hikayesi...
ranking #406 in aldatılma See all rankings
2 Reading Lists