myboykth

Her sene, geride bıraktığımız yıldan daha iyi bir yıl ümit ederek yılbaşını kutluyoruz. Yeni gelen seneyi sevinçle karşılıyoruz falan ama bende zerre neşe kalmadı. Sevgili 2021, eğer şerefin, haysiyetin varsa 2020'den iyi geçersin.
     	
     	En azından 2020'den iyi geçer inşallah, amin arkadaşlar amin. Herkes amin desin, amen diyin ne bileyim neye inanıyorsanız dua edelim. İnanmıyorsanız da olur, 2021 güzel geçsin yeter.
     	
     	Hepinizi öpüyorum, bütün seneyi sağlıklı ve sevdiklerimizle geçirelim. (Gece yeni fic salıyorum haberi olmayan galmasın)
     	 #myboyhayattanbezmişkth #myboy2021ikuşkuylabekliyorkth #myboyyenificyayınlayacakveaslabölümatmayacakşakaşakakth

Pharida15

@myboykth merhab ben yeniyim lütfen yardım ett 
Reply

btseawan

@ myboykth 2021'e rest çekti resmen aq
Reply

PinkueJisoo

OMT-1 OMT-2 ve OMT Bilinmeyenleri kitao kapaklarının uyumu... çok zekisin yazar. Senin kadar zeki bir yazar görmedim. Seni geç keşfettiğim için çok mutsuzum:( Ama yine de keşfetimde çıktın! Çok güzel yazıyorsun, eğer bir gün kitap yazıp bastırırsan kesinlikle senin kaleminden olduğu için ve mükemmel olduğu için alırdım. -Aslında aksiyon/gerilim tarzı hikayeler, dizileri sevmem ama kitapların mükemmell- ❣❤

mygirlmyboykth

Ben niye hep bekliyorum ya. Omtnin bitmesini taa 7. sınıftan beri bekliyorum şanda 9dayım.. aota 1 sene yeni sezon bekledim the umbrella academye de 1 sene bekledim yeni sezon geldi şimdi 3. sezonu bekliyorum. Fantastik canavarkar serisinin 3. filmini çıktığından bri bekliyorum. Nose gsyin geri dönmesini bekliyorum. Vfmye yb bekliyorum. My hero academia 5. sezon, one punch man 2. sezon ve bunlar sadece tek seferde aklıma gelenler. Yazık değil mi lan bana