miajeonss

Şöyle bir dönüp baktımda, Insignificance'ın yayım aşamasında ne kadar heyecanlıymışım. Keşke böyle olacağını bilseymişim, boşa mutlu olmuşum her zamanki gibi.

NidaDeniz2

@ miajeonss ben hikâyeyi çok sevdim çevrimiçi olmadan eklediğim defalarca okusamda bıkmayacağım bir ficti 
Reply

miajeonss

Bugün doğum günüm benim, bir sayıyı daha geride bırakırken ilk defa bu kadar durgunum, heyecansızım doğum günümde. 
     Hala aklımdan binlerce düşünce geçiyor. Kendime tanıdığım zamanın iki haftasını geride bıraktım ancak henüz bir karar veremiyorum. Aslında verdim, sadece kendime tam olarak söyleyemiyorum.
     Mantığım bırakmaktan yana, kalbim ise asla bırakmamam gerektiğini söylüyor. Ruhum yazmak için bölüme girdiriyor, ellerim ise ruhuma ihanet ederek öylece duruyor klavyenin üstünde, mantığımda o anda daha çok ses çıkartmaya başlıyor. "Bırak." diyor bana, gözlerim dolup çıkıyorum yazma alanından ve ardından uygulamadan.
     Geçirdiğim süreç kolay değil. Öyleki ilk defa bu kadar uzaklaştım herkesten, her yerden hatta o olmadan yapamam dediğim yazmaktan. Bana biraz daha müddet tanıyın, emin olun ki size kesin bir kararla, cümleyle döneceğim. Beni anlayışla karşılarsanız mutlu olurum.

kookmin_1395

@ miajeonss nice sağlıklı ve güzel yıllara doğum günün kutlu olsun^^ Ve sorunlar hep vardır küçük veya büyük bi sorun yaratıyor kendi boyutunda zaman zaman bu insanlardan soğuma ve uzaklaşma hissi yaratıyor maalesef ki engeller çok düşüşler articak belki ama bi yerden sonra müdahale etmek ve kalkmak bize kalmış umarım en kısa zamanda herşey dilediğin gibi olur ve herşey yoluna girer yazar :) ♡
Reply

miajeonss

Insignificance'yi en başından beri herkesin istediği gibi yayından kaldırdım. Artık hepinizin içi rahat olsun. Ama bilin ki inansanızda inanmasanızda ben kopyalamanın 'k'sini yapmadım. Buna rağmen satırlarca özür diledim ancak yeterli olmamış anlaşılan.
     Bu saatten sonra bir daha yazma isteğim gelir mi, gelse bile tekrar yazıp yayınlar mıyım emin değilim. Hatta buraya artık okumak harici uğrar mıyım onu bile bilmiyorum. Keşke birinizde gelip bana sorsaydı da ben size gerçeği anlatsaydım. Neyse, bu kadarmış bakalım. Ben sizinle o fic sayesinde tanıştığım için mutluyum, umarım sizde benimle tanıştığınız için mutlusunuzdur. 
     Kendinize iyi bakın, umarım uzun zaman sonra olsa bile bir gün sizinle tekrar buluşuruz.

NidaDeniz2

@ miajeonss bugün ciddi anlamda ağlama günün en sevdiğim fic gitti ༼⁠;⁠´⁠༎ຶ⁠ ⁠۝ ⁠༎ຶ⁠༽
Reply

KMTAESEOBTSARMY

@ miajeonss hadi ama en güzel ve anlamlı fic böyle heba olamaz yia
Reply

KMTAESEOBTSARMY

@ miajeonss LAN en sevdiğim fic nerede hangi it oğlu it böyle yaptırdı yazarımı yazar her kimse bana söyle hesabısini gösteririm ben günü nü 
Reply

miajeonss

Bu arada sizi heyecanlandırmak istemem ama yetiştirebilirsem doğum günümde (7 Şubat) yeni bir fic ile karşınızda olabilirim. Daha taslakta onuncu bölümünü yazıyorum fakat mini fic olacak gibi, sabırla bekleyinn

miajeonss

Insignificance'ı kaldırma isteği çık aklımdan...

zeyzankaynak

@miajeonss hayır ya cok güzel bir fic
Reply

miajeonss

Ya ne bileyim fici bende tekrar tekrar okudukça cidden toxic geldi gittikçe gözümden düşmeye başladı...
Reply

kumsaldakikabuk

HAYIR TABİKİ NEDEN
Reply