kedipatisigibi

Merhaba, nasılsınız?
     	
     	Nasıl başlayacağımı bilmediğim için öyle pat diye giriyorum, dönmeyi düşünmüyorum. Dönmekten kastım bir şeyler yazmak tamamen, yoksa ne var ne yok diye uğradığım elbette ki oluyor ama wattpad benim için sadece bundan ibaret uzun bir süredir. 
     	
     	Sen de iki linç yedin küstün hemen gibi düşünebilirsiniz, haklısınız da ama olay sadece bu olmadı hiçbir zaman. Şöyle dönüp baktığımda ben bu saçmalıkların tümüyle sınav senem gibi aşırı sıkıntılı ve hassas bir dönemimde uğraştım. Şimdi düşününce öyle kafaya takılacak bir şeymiş gibi durmuyor mesela ama o psikolojide asla böyle değildi. Bir dönem uzaklaşmış olmak bana iyi geldi ve açıkçası, buradan soğuduğumu hissediyorum.
     	
     	Sizden değil asla, lütfen beni yanlış anlamayın. O dönem gerçekten çok güzel arkadaşlıklar edindim. Çoğunuzla sohbetimiz de olmuştur eminim. Her şey için çok teşekkür ederim bu yüzden, sevdiğiniz kadar sevildiğinizden emin olun ve bu uzaklaşma/soğuma mevzusunun sizinle bir alakası olmadığını bilin. Sadece kendim içindi, çok hassas bir dönemdeydim ve böyle saçma sapan mevzuları kafama takıp deli gibi büyüttüğümü fark ettiğimde bırakmak alabileceğim en düzgün karardı.
     	
     	Bu bir veda postu değildir bu arada, veda biraz gereksiz dram olur diye düşünüyorum. Geri dönüp dönmeyeceğimi ya da eski kurgularımı tekrar yayınlayıp yayınlamayacağımı soranlar olduğu için bunları yazmak istedim. Kendinize cici bakın lütfen, öptüm hepinizi. ❤️

kedipatisigibi

@nuitlady Teşekkür ederimm ❤️❤️
Reply