Begonvilli Ev kitabının yazarı ve ayrıca  https://kedici.com.tr/  yazarlarından; 65 yaşında bir kedici teyzeyim. Begonvili Ev'in devam kitabını yazmaya başladım. Bir yıl sonra bitirmeyi düşünüyorum. İsmini henüz koymadım.

1994 yılından beri hikaye ve senaryo yazıyorum. Hikayeniz ne kadar iyi olsa da, sektör içinde güçlü bir tanıdığınız yoksa hak ettiği değeri görmüyor; tv dizisi veya sinema filmi olmuyor.

Yine de umudumu yitirmedim. Hollywood'un en ünlü senaryo yazarları da 50, 60 ve üstü yaşlardalar. Virgin River'ın yazarı Robyn Carr, 72 yaşında ve seneler sonra kitabı 4 sezonluk Netflix dizisi olup dünyaca üne kavuştu. Yazmanın yaşı yok:) Hatta bence yaş aldıkça insan daha iyi yazıyor.

Bir gün benim de hikayelerim elbet keşfedilecek ama hayattayken; ama öldükten sonra buna inanıyorum. Tüm takipçilere teşekkür ediyor ve keyifli okumalar diliyorum.
Müjde Dural

Diğer sayfam: @kediciteyze2
  • JoinedOctober 25, 2020


Last Message
kediciteyze1 kediciteyze1 May 31, 2023 09:37AM
- VEDA -Burada üç sene boyunca, kimseden çalıntı olmayan, kendi hayal gücümün, kendi alın terimin, kendi fikrimin ürünü olan  Yeşim,  Nikâhzede,  Düşman Aşıklar, Güzel Katil ( @kediciteyze2 hesabımd...
View all Conversations

Story by kediciteyze1
YEŞİM (Tamamlandı) by kediciteyze1
YEŞİM (Tamamlandı)
Göl Büyücüsü Gülbahar ve kızı Yeşim'in heyecanlı, aksiyonu bol, hüzünlü aynı zamanda romantik hikayesini dizi...
+3 more
2 Reading Lists