İyi Şeyler; kitap, dergi vb. yayınları çıkarmak isteyenlere basım, dağıtım, tanıtım, grafik tasarım, editörlük ve danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur. Uzun yıllardır kültür-sanat yayın organları ve merkez edebiyat dergilerinde yazan bir ekipten oluşmaktadır.

İyi Şeyler'in, bir yayının yayımlanma serüveninde; dosyanın edisyon sürecinden kapak tasarımına, mizanpajından dağıtım ve tanıtımına kadar bütün aşamalarında yazar ile 7/24 irtibat halinde, süreci koordine edip yöneten bir çalışma sistemi vardır.

EDİTÖRLÜK HİZMETLERİ
Roman, öykü, şiir, deneme, inceleme, araştırma, makale vb. metinlerin tashih, redaksiyon ve editoryal süreçlerinin takibini yapıyoruz. Yazdığınız her bir metni, kendi türü içinde ele alıp değerlendiriyor ve işinin ehli editörlerimizle metninizi kusursuz bir biçime getirmeyi amaçlıyoruz.

YAZAR KOÇLUĞU / DANIŞMANLIĞI
Aklınızdaki bir fikirden tamamlanmış bir esere kadar bütün süreçlerde yanınızdayız. İster bir roman yazmayı düşünüyor olun, ister bir öykü kitabı veya tiyatro oyunu, bütün bu konularda deneyimli editörlerimizle birlikte yazma süreciniz boyunca size destek oluyoruz. Kurgunun incelikleri, karakter inşası, diyalog yazımı, akademik makale vb. konularda yalnızca bilgi değil, aynı zamanda hüner sahibiyiz.

REKLAM, TANITIM, ORGANİZASYON
Eserinizi yayımlattınız; peki ya sonra? Yayımlattığınız eser okuyucusuyla buluşamadıktan, kimseye sesini duyuramadıktan, edebiyat ve yayın dünyasının haberi olmadıktan sonra bunun ne anlamı var? Halbuki her eserin okuyucusu ve belli çevrelerle buluşması onun en doğal hakkı değil mi?
İşte biz de tam bunu yapıyoruz: İyi Şeyler olarak, yayımlanan eserlerin tanıtımını merkez edebiyat dergilerinde ve kültür-sanat yayın organlarında, eserin yazarıyla röportajlar yapıp tanıtım yazıları yazarak, kitabın ilanını yayımlatarak, çeşitli mekânlarda söyleşi, dinleti ve imza günleri tertip ederek, çok sayıda internet sitesinde tanıtarak edebiyat çevrelerinin ve kitapseverlerin duymasını, görmesini sağlıyoruz.
  • Istanbul, Turkey
  • JoinedApril 22, 2015Last Message
iyiseyler iyiseyler Nov 06, 2015 02:14PM
Yazarımız Cevat Turan, TÜYAP Kitap Fuarı'nda kitaplarını imzalıyor.Bugüne dek üç şiir, bir de öykü kitabı yayımlayan Turan, 7 Kasım Cumartesi saat 15.00 - 16.30 arası, İstanbul Kitap Fuarı'nda okuyu...
View all Conversations

Stories by Ekol Yayın
Beyoğlu-İstiklal Öyküleri [Kitaplaştı] by iyiseyler
Beyoğlu-İstiklal Öyküleri [Kitapla...
Kitabı temin edebileceğiniz adresler: http://www.idefix.com/kitap/beyoglu-istiklal-oykuleri-levent-yetkin/tan...
ranking #8 in öyküleri See all rankings
Dağınık Meseller [Kitaplaştı] by iyiseyler
Dağınık Meseller [Kitaplaştı]
Kitabı satın almak isteyenler idefix ya da kitapyurdu'ndan temin edebilirler: http://www.idefix.com/kitap/dag...
ranking #724 in yalnizlik See all rankings
Başka Bir Dünya Mümkün [Kitaplaştı] by iyiseyler
Başka Bir Dünya Mümkün [Kitaplaştı]
Yavuz Tufan Koçak'ın, uyuşturucunun pençesine düşmüş gençlerin ailelerine bir nevi rehber olacak kitabı 'Başk...
ranking #79 in var See all rankings