benim yüzüm yarım, kalbim iki tane. 

artık özgürüm, öyle yalnızım ki.
arabamı sağa çekip dikiz aynasında makyaj yaptım. sana ihanetlerin en büyüğünü hazırladım, en kanlısını; bir gün beklediğin gibi benden.
bu uzaklıktan düşsem yakalayabilir misin beni? ne kadar kalabalığım ve ne kadarsın içimde.
ne kadar çok şey öğrendim senden ama ne kadar az yaşadım.
ağlama bebeğim, her şeyi nefret edecek kadar çok sevdim.
"kırmızı, sana sadece kırmızı demeliyim. ben başaramıyorum kırmızı, hatırlamak dışında bir mucizem yok. bir şeye inandım, bir şeye ve sadece bir kere ağlayarak dans ettim. oysa hayata bağlanmak için ayağa kalkmıştım."
daha kolay yaşamalıyım, metruk evlerde yaşayan 'tam işte o kelimeydi' dediğim insanların arasında. daha kolay ama nasıl, onu da bilmiyorum. aşk iki de bir ellerimi tutmak istiyor. 'bir gün sen de cezanı çekersin' diyor. boşuna, ellerimi verme! uyutmayacağım seni, ninniler büyütmüyor çünkü. bahçende sıçrayan ağustos böcekleri hala saçlarımın içinde. bir tek ben kanadım, bir tek sen gördün beni.
"artık özgürüm, öyle yalnızım ki."
"pirinç işlemeli bir aynada kırıldı yüzümün diğer yarısı. Herkes uyuyordu. yüzümün yarısı benim, yüzümün yarısıyla hep yarım öyküler anlatırım. Peki sen, yarım dudaklı bir kadını öpmek ister misin?"
"her şey dönüyor ve kendi etrafındaki tüm masumiyeti yok ediyor, cehennemi sevmekten başka elimde insanca kalan ne var ki.. cehennemi ruhu hala üşüyenler için istiyorum, kendi kötülüğümü istiyorum, son bir defa ara istiyorum."
başını derenin kenarına koy, altını yıldızlarla bağla. dinle ama korkma, çünkü vitamin aldım, iyiyim.. ama; ya bu soluk sonsa, ağlıyorum fren seslerinin ardından gelen hıza. kaderimin oyuncağı oldum, sokakta aşkı buluyorum diye elma şekerleri kazandım, övüncü oldum sessiz uzlaşmacıların, övüncü oldum tüm yaşayamamışların, bir kurbanın onurunu diktiler yakama

umay umay ~

Youtube hesabım: https://www.youtube.com/channel/UCA56b1vg8v2SFAy0fIfWR1g
  • Ankara
  • JoinedApril 5, 2014


Following

Last Message
gokadan gokadan Oct 01, 2021 09:22PM
Siz uyuyunca ben de bölüm atayım dedim… GÖLGE ADAM İÇİN YENİ BÖLÜM GELMİŞTİR. Yalnız ismi artık GÖLGE ADAM değil…EVET, Bİ BAKIN NE OLMUŞ ….. Umarım seversiniz, yorumlarınızı bekliyorum 
View all Conversations

Stories by g ö k a
KARANLIĞI ATEŞE VER - GÖLGE ADAM by gokadan
KARANLIĞI ATEŞE VER - GÖLGE ADAM
(Eski adı: Gölge Adam) "Beni bulmak için karanlığa ihtiyacın var, büyücü. Çünkü gölgeler, karanlıkta yaş...
Karanlıkta Dans Etmek by gokadan
Karanlıkta Dans Etmek
O, yanan bir ateşti. Benim yanan ateşim. ❉ 2014 yılında yazdığım ve final yaptığım kitabımı yeniden kurgula...
Kırık Hayatlar by gokadan
Kırık Hayatlar
"bitti. ben de bittim. bir şeyler yapmak lazım, düzelmek için. ağlamayı kes artık kendinle konuşmayı k...
ranking #194 in yaşamak See all rankings