derinevren

Doğrulama mesajı

derinevren

Wattpad'de yaşanan çirkinlikleri twitter, instagram, facebook gibi sosyal medyada anlatma zamanımız artık geldi sanki. Bir hashtagimiz, bir görselimiz var. #WattpadSucks (Wattpad berbat anlamına geliyor) 
     hashtagini kullanarak paylaşımlarımızı tek başlık altında toplayabiliriz. Görsel, Wattpad'in kullandığı Seveceğiniz hikayeler sloganına küçük bir eklemeyle sıkıntımızı anlatıyor. 'Wattpad seveceğiniz hikayeleri gururla siler'. Instagram gibi fotoğraf konulacak yerlerde bu görseli kullanabilirsiniz. Görsel ve #WattpadSucks hashtagini kullanın, ek olarak ne yazmak istiyorsanız, sıkıntınız neyse anlatın. Hangi dil olursa olsun. Türkçe, İngilizce... Ama anlatın. İnatla anlatırsak, sonunda nasıl olsa birileri bizi duyacak ve Wattpad üç beş yobazın çiftliği olmaktan çıkacak.
     
     Görsel ve diğer ayrıntılar için www.yesimcim.com adresinden faydanabilirsiniz. 

derinevren

Sevgili arkadaşlar,
     Vurucu adlı hikaye Wattpad tarafından uygunsuz içerik gerekçesiyle silindi. İtiraz için Wattpad'e toplu başvuruda bulunacağız.
     http://yesimcim.com 
     adresinde metinlerimiz ve başvurunun yapılış yöntemleri yer alıyor. Metinleri kopyalayabilmeniz için onları bir linke koyduk. 
     Wattpad'e iki şikayetimiz olacak. Birisi kitabımızı geri isteyen şikayet, diğeri kitapları bilinçsizce sildirme adeti edinmiş profili şikayet. Her ikisinde de ingilizce ve türkçe metni birlikte gönderirseniz sevinirim. Bu şikayetler genel merkeze gidiyor çünkü.
     Sorularınız için burada olacağım.
     Sevgilerimle.

derinevren

@ birisinden ne demek:) 
Reply

safakpala

Ciddi bir ilişki içindeyken çekici biriyle karşılaştığımızda kime sadık kalacağız? 
     Böyle bir şey hiç olmamış gibi davranıp kendimizi mi aldatmalıyız; yoksa duygularımızı takip edip, kendimize sadık kalarak ilişkide olduğumuz kişiyi mi aldatmalıyız?
     Tam beş yılda yazılan Özgürlük Atmosferinin Kara Güneşinden Yayılan Siyah Işık Üçlemesinin ilk kitabına bir şans verirsen pişman olmazsın. Çünkü bu kitap insanın dünyasını değiştirecek soruları gizem ve merak dolu bir aşk hikayesinde işliyor. 
     Özgürlüğü mal ve hizmetlerden satın alabilme miktarlarında mı arayacağız; yoksa modern dünyanın nimetlerini elde etmek için katlanmak zorunda kaldığımız süreçleri reddettiğimizde yaşadığımız kurtuluşta mı?
     Mutlu musun, yoksa sadece hayatından memnun musun?
     Para kazanmak için mi yaşıyorsun; yoksa yaşamak için mi para kazanıyorsun?
     http://my.w.tt/UiNb/fT7jRtRW7A
     We7topyyğ yp tpcroıxeue uğd. Rüıu dğu eğu dğu dğ ıdğ ıdğ ıdğ ıdğı drıc37c37c47c yp j jiüjn8yb85vtp y p yğovt8c48vt yp yph pgl hkiş