cezaliyiz

"Söylesene Vera, çocuklara sıkılan hangi kurşun kahpe değildir?"
     	
     	- Nazım Hikmet RAN

harikasinnaz

gözlerin diyorum, dipsiz bir kuyu. ne zaman baksam gözlerine, dalıveriyorum derinlere. düşlerimi saflığın ile süsleyen sen, gönlümü de sevgin ile süsler misin? sensiz kalmak, bu uçsuz bucaksız dünya da sevgiden mahrum kalmak demektir. gözlerin diyorum, şiir mısrası gibi, hem güzel hem anlamlı. sahi gözlerini okumam için şair olmam gerekir mi? gerçi alın yazın olamadıktan sonra şair olsam ne fayda, değil mi?

onsrahub

Geç oldu biraz biliyorum. Belki bana kızgınsındır onu geçtim kızgınsındır. Bense sadece mesudum sana. Teşekkür ederim; güneşli günümde bir ağaç, yağmurumda çatı oldun. Sığınabileceğim farklı bir boyutun kapısı oldun. Anılarımın garip sebebi oldun ve teşekkür ederim bu yazının silgisi olacaksın. Uzun bir zaman oldu biz tanışalı öyle 1-2 yılla sınırlı olanlardan değil fakat her şey dün gibi. Senin adına mutluyum, sevdiğin sevildiğin birileri var. Renk renk çeşit çeşit sıralanıyorlar senin için. İçinde ben var mıyım bilmem fakat hayatının tuvaline renk katan bu insanları asla unutma.
     Benim güzelim, dünya sorgulanması zor yaşaması kolay bir yer aslında. Sen yeter ki yaşamasını bil. Sonu için başından üzülme bir şeyin, sonunu getir ama onun için tek damla gözyaşı dökme. Kaleminin dili her daim seninle olsun. Pis, pasaklı bendeniz son seyahatinin dönemecinde. Benim yeni hikayem umarım sana yeni mektuplar getirir.
     Bu güzel gününü en içten dileklerimle kutluyorum ve seni seviyorum.❤️
     
     -@kimsmoans 

persexphone

Sanırım 3-2 yılımız ve umarım daha çok uzun yıllarımız olur güzelim. Cidden benim için önemli ve değerlisin, her zaman hayatım da olacak birisin. Seni çok seviyorum iyi ki varsın iyi ki doğdun bebeğim ❤❤