_poetical

Sonra sen kendi yolunu çizdin.. Benim ilkokulda resmim zayıftı, pek bir şey çizemedim.. 

_-armaann

Mutlu şeyler vardır elbet
     Takılma ümitsizliğime benim
     Ki'çiçekler açıyor hâlâ
     ve bu demektir ki, hayat devam ediyor
     
     Ağlıyorsam boşver nedenini
     Takılma gözlerimin içine bu kadar
     Yaptığım onca şey vazgeçmek değildir belki de
     Sadece yorgunum biraz belki, kim bilir
     
     Gece bölünüyorsa uykularım 
     nedenidir yalnızlığımın
     İçtiğim sigaraya takılma, ciğerlerimde sen varsın
     
     Sevilmek için,
     önce bir şeyleri başarmalıdır belki insan
     Oysa başarısız herifin tekiyim
     Günleri saymam, vazgeçişlerimide
     Odama sokak ışıkları bile vurmaz
     şanssız bir kimseyim
     Küçük bir kutlu dolusu mutluluğum dahi yok
     
     Ki'bunlar sonum olacaktır belki, kim bilir
     Belki güneş doğar birazdan
     çıkıp kitap okuruz
     Takılma yalnızlığıma bu kadar
     hayat belki de güzeldir ve ben unutmuşumdur.
     
     -Yusuf KONUR
     
     
     
     
     

_-armaann

@ _-armaann 9 Eylül 
      İyi ki doğdun, ben iyi ki tanıdım, sen iyi ki her anlamda... Hayatıma girdiğin için sana ayrı ve hep dediğim gibi senin gibi bir mükemmel şair dünyaya getirip, büyüttüğü için annene ayrı çok teşekkür ederim. Seviyorum canım şair :)
      Eylül çiçeği sen bugün iyi ki doğdun.
      
Reply

yalnizanlasildik-

İyi ki doğdun güzel oğlum, şiir gözlüm.
Reply

-weixseo

Ya lütfen yazmayın Yusuf'un panosuna. O sevmez ki böyle. Arkadaşlar biz de üzülüyoruz, canımız yanıyor ama herkesin acısı kendine, Yusuf gibi içimizde yaşamalıyız acımızı. Mesaj kutusunu doldurun ama panosunu doldurmayın. Lütfen, rica ediyorum.

Dedubluman_

@inanmaonlara @yalnizanlasildik- ne diyim bilmiyorum yarış içinde olduklarının farkına vardıklarında Yusuf'a olan özlemleri daha ağır basardi panosunu nasıl kullanırdı Yusuf? Sadece kendi yazdığı şiirler sevdiği alıntılar ve sozleriyle doldururdu. Kimse yazmazdi gerek duymazdi panoya yazmalara sevmezdi zaten kendim de şahit olmuştum panoya yazmayı sevmiyorum insanlara sevgimi bu şekilde gösteriş gibi yansıtmak istemem derdi yine olsa yine özel kalmasını tercih ederdi. Onu tanıyan herkes zaten bunu biliyor bildiğiniz halde neden yapıyorsunuz anlam veremiyorum ona şuan gereken şey bi duamız okuyabilen varsa açıp kuran okumak. Onu bu rahatlatır biraz olsun mantıklı düşünürsek ona daha fazla faydamız olur. Çok şey söylemek istiyorum çok fazla şey var içimde çok fazla özledim ama onun sevdiği şekilde yansıtıyorum bazen dm kutusunda o varmış gibi biseyler anlatiyorum bazende hiç gelmeyeceksin dimi diye hayal kırıklığımla kaliyorum. Defalarca assagi kaydırıp konuşmalarınızı okuyorum panosuna girdiğimde de çok bişey istemiyorum sadece onun yazdıklarını daha önce okumadığım bı gözle okumak anlamak istiyorum izin vermiyorlar... 
Reply

yalnizanlasildik-

@-weixseo @dedubluman_ zamanında hepinize rica edip panosunu temizledik,ama görüyorum ki Yusuf'un görüşlerine saygı duymak yerine tabiri caizse acılarının şovunu yapmayı tercih ediyorlar inatla burda acı yarıştırıyorlar. Yaptıkları terbiyesizlik. Umarım görüp kaldırırlar şu rezillikten vazgeçerler. Kaldırdıklari takdirde bende mesajımı sileceğim. 
Reply

inanmaonlara

@Dedubluman_ @-weixseo yazdıklarınızı düşene bilselerdi yapmazlardı. Yusufun bunu istemeyeceğini bilirlerdi. O kadar kişi yazdı Furkanı, eylemi ciddiye alıp silmediler. Acımız büyük ama bunlara gerek yok bizde bilirdik yazmasını. Rahatsızlık verdiysem kusura bakmayın lütfen. 
Reply

-furkan0

Bakın arkadaşlar herkesin acısını anlayabiliyorum ama kimse kusura bakmasın burası sizin içinizi döküp anlatacağınız yer değil insanlar bu yazdıklarınızı okuyup daha da kötü olabiliyor hepiniz buraya yazarken yusuf yukarılarda bir yerde okuyor sesimizi duyuyor edasıyla yazıyorsunuzdur o zaman gidin bunları günlüğünüze , yusufun kişisel sohbetine yazın bir şey değişmeyecek insanlar sizin acı feryatlarınızı şiirselleştirerek kayıbımızı daha da acı verici hale getirecek cümlelerinizi okumak zorunda değil sizden rica ediyorum yazdığınız şeyleri silin Yusufu gerçekten iyi tanıyanlarınız zaten buranın böyle olmasını asla istemeyeceğini bilirdi lütfen dediklerimi dikkate alın 
     

subahtlar

@-furkan0 Yusufum her zaman güzel haliyle, iyi kalbiyle ve şiirleriyle kalacak bizde. biz yokluğuna alışamamışken buraya üzücü şeyler yazmayın haklı. oda üzülürdü sizi böyle görünce.
Reply