This life sucks
  • JoinedJuly 29, 2017


Last Message
The_daydreamer12 The_daydreamer12 Apr 15, 2019 06:23PM
Helpppppppppppppp!!!Kush me sugjeron nje film te bukur.... Qe ju ka lene me shume mbresa.. 
View all Conversations

Stories by The_daydreamer12
Me Thuaj Te DUA by The_daydreamer12
Me Thuaj Te DUA
"Shiko une jam mesuar te nderroj fisheket e nje pistolete per 3 sekonda ne erresire te plote perpara se...
Proud to be myself  by The_daydreamer12
Proud to be myself
Ne qofte se ke qene ne ferr dhe sme ke pare aty, kjo do te thote se kam qene ne nje vend me te shemtuar, aty...
Fillimi i Fundit by The_daydreamer12
Fillimi i Fundit
Highest-ranking : #1-shqip #1-adventure #1-wat...
+14 more
1 Reading List