Çocukluğumdan bu yana  birşeyler yazma isteğim olmuştur hep.  Ancak o kadar güzel kitaplar yazılıyor ki,   insan okuyamadığı kitaplarda kaçırdığı dünyalar için hayıflanıyor ister istemez. Anlayacağınız uzun yıllar boyunca içimdeki yazma isteğine rağmen yazılmış bunca güzel kitap arasından ulaşabildiklerimi okumakla yetindim,  birşeyler üretmek yerine bizlere sunulmuş bu harika eserlerin keyfini sürmeyi tercih ettim.  Şimdi ise kurguladığım dünyayı sizlerle paylaşıyorum.
Kitap yazdığım dönemde eskisi kadar olmasa da okumaya devam ediyorum. Kurgu kitaplar arasında tarih, bilimkurgu, fantastik, gizem ve polisiye favorilerim olmakla birlikte, beni saran her tür kurguyu okumayı severim. Buradan önereceğiniz kitaplar da eğer beni sararsa önerdiğiniz kitapları okumaktan zevk duyarım. Umarım benim çalışmalarım da sizlerin ilgisini çeker.
En güzel kitaplarda buluşmak dileğiyle.
  • İzmir
  • JoinedJune 21, 2014Last Message
TamKalgar TamKalgar Oct 25, 2021 03:31PM
Kıymetli Okuyucu, Sır Muhafızı serisinin ilk kitabı olan Mavi'nin  Watpadd platformunda tekrar aktif hale geleceği haberini sizlerle paylaşmak istedim. Okumak isteyenler için bölümler birazdan açılac...
View all Conversations

Stories by TamKalgar
SIR MUHAFIZI - SİYAH by TamKalgar
SIR MUHAFIZI - SİYAH
"İnsanlarım" diye seslendi Argona "Bizi yeni diyarları keşfedip yerleşmek için gönderdiler, yo...
+3 more
SIR MUHAFIZI-MAVİ by TamKalgar
SIR MUHAFIZI-MAVİ
Atmacanın karanlıkta kayboluşunu izleyen yabancı "Artık beyaz şahin için endişelenmemize gerek yok"...
+5 more
SIR MUHAFIZI-KIRMIZI by TamKalgar
SIR MUHAFIZI-KIRMIZI
Aybar süvarilerin de en az atlar kadar ürktüğünü görebiliyordu. Çoğu yayını kurmuş, hatta birkaç Huranlı bu k...
2 Reading Lists