Alplerden yasıyan liseli bir yazar varmıs.Bu liseli  yazar birgün Watty'nin çorak topraklarına gelmis ama Wattynin her bir tarafı bin bir türlü kötülükle doluymus ve okuyucuların cogu bir büyücünün lanetinin etkisindelermis hepsi hiç durmadan  "Ediz Ediz "diye haykırıyormus.Ama bu kaosun içinde hala cesur bir cok yazar varmıs Wattyi değiştirer bileceklerine inan ama nedense cogu yazar mahkummus yazamıyormus aklındakileri sadece ask yazanlar yaza bilmis isteklerini ama askı yazanlarda bitmiş tükenmis yazamaz olmuş yaratıcı özgün fikirleri ve zamanla sonunda hepsi aynı hikayeyi yazar olmus. Sonunda herkes beklemeye baslamıs secilmis olanın gelmesini Wattyi sonsuza dek degistirmesini tüm hikayelerin hak ettigi gibi özgürce ve çok fazla kez okuna bilmesini .

Yıllar geçmis ve Wattynin tüm heyacanı yok olmus geriye hayalleri yıkılan onlarca güzel yazar ve aynı seylerden bıkan binlerce okur kalmıs.


Ve yıllar sonra kehanet gerçekleşmeye başlamış.Watty adındaki bu ıssız diyara Alplerde yasıyan genç bir liseli yazar gelmiş ve elindeki yaşam agacının dallarından yapılan defteri ve Hephaistos tarafından olimpos dağlarının derinliklerinden çıkarılan lavlar ile dövülen demir kalemiyle bu ıssız diyarı renklendirmeye canlandırmaya ve tekrar sekillendirmeye başlamış. Ve bunları yaparken yazarın aklında tek bir şey varmış bu diyara eglenceyi, mizahı , , macerayı ve gercek askı geri getire bilmekmis ama bu hiçte kolay degilmis ..........


Kanal:https://www.youtube.com/channel/UCrkEiP98sUwk362_Xb7FZZA
  • JoinedJuly 7, 2014


Following


Stories by M.Can ÖZEL
VİRÜS:ÖLÜLER ŞEHRİ by TURKOTAKU
VİRÜS:ÖLÜLER ŞEHRİ
Sadece yağmur şırıltıları ve hırıltı sesleri geliyordu.İnsanlar sessizce bir tarafa gizleniyor.O sırada karan...
ranking #999 in zombi See all rankings
Piçliğin El Kitabı by TURKOTAKU
Piçliğin El Kitabı
2014 yılında yazmaya başladığım ve içerisinde gereksiz fikirlerimi barındırdığım bir karalama defteri. P.E.K...
ranking #2 in rehber See all rankings
Hardal by TURKOTAKU
Hardal
Bu kitabın içerisindeki bütün hikayeler bir simülasyonun içerisinde sıkışıp kalmış ve bu simülasyondan kurtul...
ranking #29 in simülasyon See all rankings
2 Reading Lists