Meritoja nje lamtumire me te mire🖤
𝓔𝓷𝓰𝓳𝓮𝓵𝓵
*Føøtbáll Wíññér⚽=❤*

Le ti tregojne,se do e pres
Deri diten kur do vdes...♾

KUJDESU PER VETEN...TE KAM GJYSMEN TIME S.....❤⭐🌙

TE DESHA-TE DUA-DO TE DUA⭐🌙

ESHTE E RENDESISHME T KESH TY NE JET IDIOT❤⭐🌙

VETEM NJE IDIOT SI TY ME BERI TE DASHUROHEM...KILOMETRA LARG...PA U PREKUR... PA U TAKUAR..POR VETEM DUKE BISEDUAR ⭐🌙T'du Idiot ⭐🌙 @_samuel_12 🧿
  • In his heart S
  • JoinedJuly 19, 2017


Last Message
Stelaa18 Stelaa18 Jul 18, 2021 06:12PM
Po lexoja deri dje nje liber.E kam votuar por qe tani mpaska ik nga libraria.Ishte me vampira njerez ujqer dhe gjuetare njerez .Bien ne pakt qe do ndijmojne njeri tjetrin te treja palet edhe pse jan...
View all Conversations

Stories by IDIOTT⭐🌙..
Fati Im by Stelaa18
Fati Im
Histori bazuar ne mendimet qe me vijne ne oret e vona. Po sikur jeten qe po jetojme ta kemi zgjedhur vete?
ranking #387 in choice See all rankings
Truth or Dare by Stelaa18
Truth or Dare
Loje
ranking #4 in truth See all rankings
Vetem ai by Stelaa18
Vetem ai
Nje vajze 'pak' problematike do ti duhet te perballet nje dite me dike vetem per shkak te babait te saj. Kur...
ranking #47 in dashuri See all rankings
1 Reading List