RuhumAl

Alisaa38

@RuhumAl a do te vazhdoj? Kur do publikosh serietà? 
Reply

RuhumAl

E di që nuk je vetëm, mund të kesh gjithë njerëzit e mundshëm që të të mbrojnë dhe ngrohin shpatullat, e prapë ti do ndihesh vetëm, sepse të mungon më e rëndësishmja jote. 
     Kjo është e vërteta e hidhur që zgjedh të keshë. 

RuhumAl

@HeraBiberaj Çdo boshllëk mbushet vetëm me pjesën përkatëse, pa ti shumë mirë fole.
Reply

RuhumAl

@Ataraxxiia_ Seç mora një goxha frymëzim nga mini-biseda e shkëmbyer në wall-in tënd. 
Reply

Anaili667

@RuhumAl plotesoe boshllokun tend me copa lumturie mos prit nga te tjeret dil kerece pije nje kafe vetem lexoje nje libeer kerkoh te njohesh veten puno me veten ktheje vetmin ne forc. te qenurit vetem esht forc e madhe shfrytezoje   mos gabo te rrish mbylllur apo te mos flasesh per gjerat qe do berrtit shfryhu  do net me mir , bej keto sot se nser und te jet von
Reply

RuhumAl

Sa kohë pa shkruar këtu në watt! Ua! Më duket kaq kohë e largët! Për mos të thënë shekuj, se as që krahasohet. 
     Do i përfundoj historitë, kështu që s’do prisni shumë. 

Sara_Ib_04

@RuhumAl kot ke shpetuar pa ndonje bllok
Reply

Nimfa_Roze

@RuhumAl hello back, une u riktheva tamam dje dhe pikerisht te njejten gje si ju ndjeva dhe une
Reply

impossible_f9

Mezi pres qe te shkruash perseri :)
Reply

sweetyxbaby

Ku ke per te hedhur pjeset e tjera te ketij libri milionat me sollen tek ty?
     Une kam prit shum se ndoshta e hidhje pa tshkrujtur fansat, por nccccc sbehet ty kushdo qe je duhet te shkrujm gjat gjith kohes. He tashii

sweetyxbaby

@RuhumAl shyqyrrrrrr! Mbaroje historin pls! Edhe kshu e lexoj tgjithen njeheresh.
      
Reply

RuhumAl

@sweetyxbaby Hej! 
      Të drejtë ke ti, po ja tani nuk humb më. Do i mbyll të dyja historitë që kam lënë pa përfunduara. 
Reply

sweetyxbaby

@sweetyxbaby do qaj okejjjjjjjjjj... Do vras veten... Po he thuji ktij ose ksajt duam pjese ne apo vrl
Reply

verand11

Kur do ë publikosh musliman 3

RuhumAl

@verand11 Me atë do merrem nga qershori, që ta shkruaj në nivelin e duhur, jo sa për të thënë. Mos u mërzit ti :(
Reply

verand11

Ka qen aktive shum tesh sdi ka ka hup 
Reply

Sara_Ib_04

@verand11 prit gomar te mbij bar vajti kjo pun me kete robin.
Reply