Nill20Keskin

37. Bölüm yayın da gençler. Ama bildirimler de sorun var sanırım. Gitmiyor bir türlü. 

KAMRA8

 Selam! Eğer bu mesaj seni rahatsız ederse silebilirsin ama kitaplarım hiçbir şekilde fark edilmiyor ve başka nasıl fark edilmesini sağlarım bilemiyorum. Eleştiriler olmazsa kendimi geliştirmem zorlaşıt ve yorumlara ihtiyacım var. Fantastik kitaplar yazıyorum ve ilgilenenler olursa konularını aşağıya yazıyorum. Şimdiden anlayışın için teşekkürler. 
     
     Ölüm Melekleri: Ana karakterimiz olan Alisa sadece arkadaşlarının olduğu bir doğum günü partisinde biri tarafıdan itilerek gözünü ruhlar diyarında açar. Hayata geri dönmek isteyen Alisa'nın bunun için yapması gereken şey ise kendi katilini bulmaktır. Alisa katilini bulmak için öldüğü günü tekrar tekrar yaşamaya başlar.
     
     Mucizelerin Laneti: Ana karakterimiz gözünü hafızasını kaybetmiş bir şekilde bomboş bir kasabada açar. Kasabadaki evlerin kapıları garip bir şekilde sembollerle veya renklerle süslüdür. İnsan bulma umuduyla dolaşan kız bir zar bulur. Zarın her bir yüzü bir evi temsil etmektedir. Kız farkına bile varmadan kendini kasabanın lanetinin içinde bulur. Yaşamak için oynayacağı kumarda ortaya hayatını koymaktan başka şansı yoktur.
     
     Sonsuzluk: Diyar içinde yaşayan beş tür (periler, cadılar, iblisler, insanlar ve su yaratıkları) ile bir denge ve huzur içindedir. Ancak Tanrıça bir tür tarafından öldürülür ve denge altüst olur. Katil bulunamazken doğa dengeyi korumak ve Tanrıça'nın intikamını almak için en dikkat çekmeyecek tür olan insanlardan birini acımasız oyunlarına alet eder. Yalanlar, sırlar, kehanetler ve nicesi sonradan ortaya çıkacaktır.
     

matmazelhayal

https://www.wattpad.com/story/363244276?utm_source=android&utm_medium=link&utm_content=story_info&wp_page=story_details_button&wp_uname=matmazelhayal
     
     Merhabalar. Ben çok gençkken yazmaya başlamış ama yazdıklarını yayınlamaya çekinmiş bir yazarım. Daha önce ülke çapındaki hikaye yarışmalarında bir kez ikincilik ve iki kez birincilik ödülü almış bulunmaktayım. Daha önceden yazmış olduğum kitaplarda sonsuz bir emek var. Bu nedenle sizlerden alacağım destekle daha fazla okuyucuya ulaşma hayalimi büyütmek istiyorum. İlk adımı bu kitapla attım. Umarım gönlünüzde bir yer edinir.
     Mutlu Kalın<3