Profilime Hoşgeldinnn

Ben Morti küçükken okumayı ve yazmayı geç öğrenmiş biri olarak yazmaktan asla vazgeçmeyen birine dönüştüm geç bulduğunuz sevdadan asla vazgeçmemek gerekiyor burası en kötü zamanımda ruhum dinlendiği durak kitaplarımsa... Onlarsa o duraktan gelip geçen insanların hayatları.

12 Ocak 2009 yılında sabah saatlerinde dünyaya geldim acımasız bir dünyaya tam 14 gün erken doğdum erken öğrenirken çoğu şeyi okuma ve yazma en uzaklardaydı bana erken büyüdü ruhum. Hızla değişen hayatıma ayak uydurmak çok zordu kendimi buraya attım 24 Nisan 2023 günü ilk kitabımı yazdım arkadaşımla berbat bir kurgu ve bir sürü kurgu sonra iyi olduğum yönümden devam ettim çizimlerim okunması arttıkça ruhum dinlendi başarı yakaladıkça hayallerime daha da yaklaştım.

Asla yılmamak gerekiyor hayatta her zaman tek olduğunuzu ve kendiniz için yaptığınızı unutmayın işte o zaman ilerlersiniz kendiniz için yapacağınız birşeyin insanlar tarafından engellenmesine izin vermeyin.

Kendinizi sevin çünkü o sevgiyi en çok hak edecek kişi sizsiniz

Ben SEMA 15 yaşında ruhu 30 ları geçmiş bir kızım hayatta yaşadığım ve karşılaştığım insanların tesadüf eseri karşılaşmadığıma inanıyorum hayttan bezdiğim bir zamanda karşılaştığım ve konuştuğum kadın bana hayatın karmaşasının içindeki güzelliğe odaklanmam gerektiğini söylemişti o zamandan sonra o güzelliği aradım ve şuan sanırım o güzellik yazmakmış diyorum farklı dünyalar yaratmak gerçek hayattan uzaklaşmak.

Şarkı sözleri gibidir hayat
İlk duyduğumuzda sadece melodisine odaklandığımız
Sonra sözlerde gerçekleri bulduğumuz
Sadece melodisine odaklanmayın
Sözleri siz yaratın
Kalem sizsiniz
Kağıt ise gözlerinizin gördüğü herşey....
  • Hayal Dünyasında
  • JoinedApril 24, 2023
Stories by semaaaaaa
ZORLA GÜZELLİK ✓✓ by Morti0001
ZORLA GÜZELLİK ✓✓
Tek bir gece tüm kaderimi değiştirdi tek bir gün, hayatım artık eskisi gibi olmiycaktı ama eski bende olmiyca...
ÇİZİMLERİM by Morti0001
ÇİZİMLERİM
Müzikle çizilenler şarkıların güzelliğiyle dans etti kalemler kağıt pistti kalemler dansçı umarım beğenirsini...
ranking #7 in çizim See all rankings
4 Reading Lists