• Most
  • JoinedSeptember 20, 2017


Last Message
KigmiaTouim KigmiaTouim Jan 20, 2020 05:22PM
Ahojky... Mám chuť si s někým psát, tak kdyby měl někdo zájem můžete mi napsat (≧▽≦)
View all Conversations

Story by ☬Kigmia-chan☬
~I po dešti přijde duha~ by KigmiaTouim
~I po dešti přijde duha~
•Tato povídka bude mít jen jednu kapitolu. •Tohle píšu jako vypravování pro učitelku, tak doufám, že i tak se...
ranking #352 in přátelství See all rankings
5 Reading Lists