Jaeinka

Zjistila jsem že přepsat nějaké scény a opravit chyby co se týče Love my Life, mě bude stát hodně úsilí a nervů. Proto mi prosím, držte palce. 

Jaeinka

Zjistila jsem že přepsat nějaké scény a opravit chyby co se týče Love my Life, mě bude stát hodně úsilí a nervů. Proto mi prosím, držte palce. 

Jaeinka

První kapitola Farewell! Utíkejte se na ni podívat a nebojte se zanechat i nějaký ten komentář. Sice to chvilku trvalo ale po nasbírání inspirace a po dlouhém přemýšlení to tu máte! V brzkých dnech můžete čekat i další kapitoly. Doufám že se vám příběh bude líbit. Mějte pěkný den/večer!
     
     Jae

Jaeinka

Dneska jsem měla fakt pěkně na houno den a tak si říkám, mám někoho kdo by mi zlepšil náladu? A pak mi vlastně došlo že nikoho nechci otravovat, vždyť každý má svých problémů dost, no ne? 
     
     Takže jsem si pár krásných chvil po brečela, už jen z důvodu krásných posměšků na moji osobu a vlastně i kvůli celému dni, jsem se rozhodla že na všechno a všechny kašlu. 
     
     Proč být s lidma s kterýma je mi špatně a vlastně některý ani nemám ráda? Proč dělat něco, co mě nebaví? A všude jen to velké proč? 
     
     Od dnešního dne mám v plánu se změnit. Nevím jak, nevím jak to udělám, ale udělám. A vy by jste měli taky, jestli nejste se sebou spokojeni nebo vám někdo vadí. Prostě si vemte do hlavy svoje. Jak chcete vypadat, jak se chcete chovat a s kým se budete bavit. Vždyť přeci, je to jen vaše věc. Nedělejte si hlavu z nějakých idiotů co si nevidí do, hmm, pusy. 
     
     Prostě buďte svý!!! 
     
     ~Hakuna matata~
     
     

Jaeinka

Občas si říkám kam se vytratily ty skvělé duše co mi pomáhaly při mých začátcích. Ty skvělé přátelství co jsem tu navázala... 

Jaeinka

Kniha Farewell je venku! Utíkejte se na ni podívat sluníčka moje. Doufám že se vám bude líbit a zůstanete u jejího čtení. Budu ráda za jakýkoli bodík a hlavně komentáře které mi vždy udělají velkou radost. 
     Nebojte se mi napsat názor, ať je kladný či záporný. ♥
     Vaše Jae.

Jaeinka

Momentálně mám rozepsáno strašně moc knih a nevím kterou mám vydat jako první. Láká mě publikovat všechny ale ty bych nestíhala dopisovat. Jaké by jste chtěli? Smutnější nebo veselejší? Vážně ráda bych publikovala Please don't go a Farewell. Jsou to mé dlouho připravované knihy. Co vy na to? Kterou by jste chtěli jako první? Nebojte se napsat. 
     
     Jae. 

Lisette_82

@ Lisette_82 *životě (neumím psát)
Reply

Lisette_82

@ Jaeinka Dej veselejší, ať je v současném život něco pozitivního ♡
Reply

Jaeinka

Tak, po dlouhé době jsem se dokopala k tomu napsat nějaký další a kvalitní příběh. Nyní se jedná o knihu zabývající se životem lidí, na určité problémy které je třeba řešit. Doufám že se vám kniha bude líbit, už ji můžete naleznout na mém profilu. :D 
     Krásné počtení vám přeji. ♥️ 
     Dobrou noc. ♥️