GriKelebekkk

Selamlar…
     	
     	Jacob Rothschild ÖLMÜŞ
     	
     	NEDEN SÖYLEMİYORSUNUZ????
     	
     	Jacob Rothschild, dünyanın en büyük Yahudi ailesinin REİSİİİİİİ
     	
     	Nathaniel Philip Rothschild mi geçecek acaba şimdi başa? Muhtemelen. 
     	
     	Uzanıyordum, haberi görmemle “OBAAAAA” diye yerimden kalktım anneme gittim, ona anlattım sonra ona Jacob Rothschild’in kim olduğunu anlattım. 
     	
     	Gerçi geç kalmışım öğrenmekte 26 şubatta ölmüş.
     	
     	Bu arada hani bu adamlar -Jacob Rothschild ve David Rockefeller- hani çok büyüüüük adamlar. 
     	
     	Ama…
     	
     	Kader olarak herkes giriyor o toprağın altına. 
     	
     	Neyse dur heyecanlandım ben gidip bir 72626252 saat neden ölmüş onu araştırayım. Kahve de yapayım. Ama önce namazımı kılayım, malum gideceğimiz yer belli hani. 
     	
     	Ay annem çağırdı valla kahve içmeye öptüm sizi. 

GriKelebekkk

@Melkor__ Yahudilik ile siyonist zihniyet aynı değil. İslamda da bunu görebiliriz Taliban zihniyeti ile islam aynı şey mi? 
Reply

Melkor__

@GriKelebekkk ben bu insanların inançlarının sadece yahudilik olduğunu düşünmüyorum, yani bi yandanda şeytana hizmet anlayışı var bence. Çünkü tevratın ilk emri “yaşat” ama bunlar tam tersini yapıyor sanki başka emirleri ya da idealleri gerçekleştiriyor gibiler. Hoş Kur’an’da da “oku” yazıyor ama neyse bu başka bi konu.
Reply

GriKelebekkk

@Melkor__ İlluminati dediğimiz şey var yani bir çeşit üst akıl denilen yapılanma mevcut ancak buna yönelik çok fazla absürt teoriler de var hangisi gerçek hangisi yalan hepsini ben de bilmiyorum doğrusu. Daha realistik bir açıdan değerlendirecek olursak bu bir çeşit hiyerarşi piramidi. Ha tabii işin içine daha dini inançların girmesiyle de işim biraz daha… nasıl desem manevi anlamda yapılan çalışmaları da olabilir işte senin tabirinle ritüeller falan. Bu arada ben bı tarz ritüellerin -açıkçası sapkın ritüel diyeceğim buna- yapıldığını düşünüyorum. Ya da büyü kavramı sadece islamda olan bir şey değil. E tabii bu gibi yapılanmaların içinde mutlaka bu büyük aileler de vardır zira bu gibi minimal gruplar zaten dünyayı yönetiyor. Yönetiyor derken… gerçekten yönetiyor bu işin gayet açık olan kısmı bakılabilir. Örneğin yahudilerin, Filistin’e yerleştirilme projesini bu ölen adam yapmış. Ya da ne bileyim iran-Irak savaşında silahlar satılarak savaşın boyutu, süresi ve tül seyri yine yahudi bir aile tarafından gerçekleştiriyor. Suikaste kurban giden ABD başkanı Kennedy’i de infaz edenler yine Yahudilerdir çünkü bu adam baştayken doların devlet tarafından basılacağına dair bir yasa mı ne çıkarıyor yanlışım yoksa ve öldürüldükten sonra başa gelen Başkanın ilk uygulaması bunu geri kaldırmak oluyor yani doları basma yetkisi özel şirket olan bu yahudi ailelere ait. Bazı şeyler resmî bazı şeyler altı boş ya da dolu olan teoriler. Bazı şeyler de bilinen ama bir şekilde kanıtlanamayan şeyler. 
Reply