Moshimoshi!

💚ChanBaek💚 💚 YoonMin(en çok bu) 💚

Anime hastası bir insan parçasıyım. Fantastik anime söz konusu olduğunda ders çalışmayı bırakır anime izlerim :3 Ama saolsun canım(!) anneciğim hafta sonumu full özel derse verdiği için derslerim düşmüyor. Sorun yok millet!

Anime dışında kitap okumayı ve film izlemeyi de seviyorum. Harry Potter'ı sevmiyorum çünkü Harry'yi sevmiyorum! Hadi ama biz Slytherin'ler Malfoy'un tarafındayız :)

Team Stark üyesi bir insan parçası olarak Steve ve Bucky'nin kaçtığını düşünürsek kaybettik sanırım? Gerçi Bucky'nin o metal kolunu da koparttık. Kazandık mı kaybettik mi anlamadım? Ve size bir sır, filmi izlemek için okuldan kaçtım ama annem bilmiyor shh!

Hayvan dostu ve böceklerin düşmanıyım. Evet ikisi bir arada. Köpeklere sevgiden bayılırken, böceklere korkudan bayılıyorum. En sonunda da birine öldürtüyorum zavallıcıkları(!) Ama onların suçu canım. Bizim eve niye giriyorlar!

İzlediğim her şeyde ve okuduğum her şeyde kötü karakterleri sevme gibi bir huyum var. Çok karizmatikler belki de ondandır :) Yaşa Loki, Joker, Voldemort, Nea! Ama bir istisna olarak Hydra'yı sevmiyorum. Hafızam bende kalsın lütfen :)

Adımı da sevmiyorum. Evet, değişik bir insanım. Ne çok sevmediğim şey olduğunu da şimdi fark ettim. Adım İrem ama bana adımla seslenmeyin lütfen :^3 Ay-yıldız isimlerinden birini tercih edebilirsiniz :3 Çok severim de kendilerini. Ama merak etmeyin, son 1 yıl kurtulacağım şu isimden!

Çok arkadaş canlısıyımdır mesala. Mesaj atın mutlaka geri dönerim! Arkadaş oluruz ederiz, hele Slytherin iseniz beraber Harry'yi çekiştirebiliriz :3 Evet. Yaptığım her bina testinde Slytherin dışında hiç bir bina çıkmayan koyu bir Slytherin'im. Yaşasın Safkanlar! Yey!

Watashitachi no iken!
  • Anime izlemekte
  • JoinedSeptember 2, 2013


Last Message
GeceSair GeceSair May 03, 2020 11:43AM
Waiting For You Online 4. Bölüm geldi, bildirim gitmeyenlere duyurulur
View all Conversations

Stories by Ay'ın Yıldız'ı
The Curse of Fear ✭ Draco Malfoy ✭ by GeceSair
The Curse of Fear ✭ Draco Malfoy ✭
TAMAMLANMIŞTIR! Ambra Slytherin'in heykeli uyanmak üzere. Salazar Slytherin'in kızı uyanmak üzere. Ambra geçm...
ranking #18 in harrypotter See all rankings
Journey To The Universe |Tom Riddle AU| by GeceSair
Journey To The Universe |Tom Riddl...
Tom tamamen karanlığa bulanmış değildi, sanılanın aksine. Bekliyordu. Kendisini kurtaracak birilerini bekliyo...
ranking #425 in sihir See all rankings
Waiting For You Online [TR] by GeceSair
Waiting For You Online [TR]
15 yaşındayken, He Jin kendine online bir oyunda "koca" buldu, ilişkileri sevgi ve tatlılıkla doluy...
ranking #545 in bilimkurgu See all rankings
23 Reading Lists