FulyaAlagz

Sağlık sıkıntılarından dolayı bir süre daha araya girdi fakat yazıyorum yeni bölümü kusura bakmayın <3

FulyaAlagz

@ FulyaAlagz geldi
Reply

mlkylmz1433

@ FulyaAlagz bölüm ne zaman gelecek acaba 
Reply

ffeyfey

https://my.w.tt/5uTJ9X9806
     
     ❄
     
     Gözyaşlarım kendiliğinden akmaya başladığında bilgisayarın altına sıkıştırdığım kâğıda baktım. Bir bedendi. Simsiyah giyinmiş bir beden. Kapsonunu kafasına geçirmiş, omuzunun arkasından bana bakıyordu. Yüzü görünmüyordu ama ben onun bana en yakın kişi olduğunu biliyordum. Bir elim hala resmi tutarken diğer elim yüzüne gitti. Parmaklarım o yüzü okşuyordu. Gözlerimi kapattım. Sanki hissediyordum.
     
     Sert yüz hatları, yumuşak ama bir o kadar da sert olan yanakları. Kirpikleri, kaşları... Kaşının üzerindeki yarayı buldu elim. O yara nerede olmuştu bilmiyordum. Fakat kabuğu kalkmış, artık izi kalmıştı. Ama ona çok farklı bir hava katıyordu.
     
     Önüne düşen saçları yumuşacıktı. Nane kokuyordu. 
     
     Bir an gerçekten o koku ciğerlerime dolmuş gibi mutlu olmuştum. 
     
     Ardından elim düştü, fakat çenesinde bulmuştum elimi. Gözlerim hala kapalı, hala yaşlar yanaklarımı ıslatıyordu. Çenesinden boğazına doğru inen yola dokundum. Adem elması hareket etti. Sanki sertce yutkundu, zaten çenesi de kaskatı olmuş bir haldeydi. 
     
     Elim yumuşak boğazında gezindi. Daha sonra elim bir tık daha aşağıya kaydı. Köprücük kemiğini hissetmiştim. Sertti ve zayıflığından olsa gerek çokça kendisini belli ediyordu. Derin bir iç geçirdim. 
     
     Ve elimi artık onun bedeninden çekmiştim. Fakat gözlerimi açmadım. Bu kadar gerçekken gözlerimi actigim anda onun uçup gidecek olması beni üzecekti. Biraz daha böyle kalabilirdim.
     
     Vücuduma buran soğuk dalgayı umursamadım. Muhtemelen pencerem açık olduğu için oradan gelmişti. Bu güzel anı bölemezdim. 
     
     "Niye durdun." 
     
     Bu ses..Onun sesiydi. Altı seneden beri duymak istediğim tınıydı. Çoğu günler rüyamda görsem bile asla sesi yoktu. Konuşmuyordu, dilsizdi sanki. Ama şuan konuşmuştu. Demir konuşmuştu. Kahramanım konuşmuştu.
     
     •
     
     Gerçek miydi?
     
     

bady260

Örümceğin çocuklarının yeni kapağı çokta güzel dumuyor muna'nın fotoğrafını değiştirsen iyi olur yinede mük bi yazarsın yeni bölümleri bekliyoruzz

FulyaAlagz

@ bady260 teşekkürler ❤️ benim elimden bu kadarı geldi ama ilerde daha iyisini yaptırmaya calıscam 
Reply

kitapavcisi_3

Naria serisi güzel bir seri konusu olsun karakterleri olsun hepsi çök güzel bazı yönlerden ölümcül oyuncaklar serisine de benziyordu örümcekleri çok sevmem açıkçası ama yine de iyiydi sadece çok fazla gizem vardı ve atık bir noktadan sonra sıkıyordu ayrıca ana karakterin kimi sevdiği de tam olarak belli değildi garip diyaloglar vardı bana göre wattpad kitaplarına göre ise oldukça ortalama bir kitaptı bu tarz kitaplar sevenler varsa okuyabilir. 

FulyaAlagz

@ Hayalet563 yorumların için teşekkür ederim ❤️❤️
Reply