Darkangelhome ya da bilinen adıyla Darkangel olarak uzun süredir fanfiction yazıyorum. BTVS evreniyle başlayan macera HP ve Merlin ile devam etti.  Bir süredir ise değişik Kpop fandomlarında yazmaya başladım. Yazıyorum çünkü yazmayı, kendimi hayal dünyasında kaybetmeyi ve bir şeyler yaratmayı seviyorum. Sadece hikayelerim için değil her zaman bana gelebilirsiniz. İnsan canlısı, umutsuz bir Güzin abla olarak her zaman mesaj kapım açıktır.  Hikayelerimi okuyucularla tartışmaya, anlamadıkları noktalarda açıklama yapmaya çalışırım. Bu yüzden bütün yorumlarınıza geri dönüş olacaktır. 

Yorumlarınızda açık ve dürüst olmaktan çekinmeyin. Ben bana bir şeyler katan yorumcuları daha çok severim. İsteklerinizi de iletebilirsiniz. Aklıma yatan olursa seve seve değerlendiririm. Sadece tek isteğim hikayelerin benim olduğunu unutmayın, emeğe saygı gösterin, karşılıklı vote vs gibi beklentilerle bana gelmeyin. Hikayeleri okumak istediğiniz için gelin ;)

Ayrıca buraya gelip hikayelerimi okuyacak olan yaşı küçük olan yazarların veya okuyucuların farkında olmadıkları bir gerçeğin altını çizmek istiyorum. Başka birine ait bir hikayeyi, ismini değiştirerek yayınlamak, izin alınmadan anonim altında yayınlamaya çalışmak, karakter isimlerini değiştirerek kendine mal etmeye çalışmak, hikayenin büyük kısmını araklayarak kendi hikayene yedirmeye kalkışmak SUÇTUR!


Özellikle de bu hikayenin telif hakları yazara aitse karşılaşacağınız tek şey aşağılanmak ve sertçe eleştirilmek olmayacak. Lütfen buna dikkat ederek bir başkasına ait olan hikayeyi çalmadan önce iki kere düşünün!


http://tr.wikipedia.org/wiki/Telif_hakk%C4%B1_ihlali


Burada yer almayan hikayelerime hikaye forumumdan ulaşabilirsiniz. ;)

Sanatçıların en iyisiyim ben. Şiirsiz bir ozan, resimsiz bir ressam, hiçbir tonu bir araya getirmemiş bir besteci, rolsüz bir oyuncu. Bitmiş yapıtları küçümserim. Basit çabaların bayağı sonuçlarıdır. Benim yapıtım hayatımdır.
  • İstanbul
  • JoinedDecember 24, 2013


Following

Last Message
Darkangelhome Darkangelhome Mar 05, 2022 02:09PM
Yeni kitabımız " ALPHA AND TITAN " ilk bölümüyle sizlerle! Keyifli okumalar dilerim~
View all Conversations

Stories by Darkangel
Alpha and Titan - SOPE / Namjin by Darkangelhome
Alpha and Titan - SOPE / Namjin
Yaşayan en yaşlı vampirlerden biri olan Min Yoongi, zamanının en güçlü ölümsüzlerinden biriydi. O bir savaşçı...
ranking #4 in luhan See all rankings
Sahtekar - YizHan ( Uzaylı Prensler Serisi 7 ) by Darkangelhome
Sahtekar - YizHan ( Uzaylı Prensle...
Blake ailesinin varisi ve alfası, 4 kardeşin en büyüğü Andy Blake, tam da amcaları tarafından ölü ilan edildi...
ranking #33 in supernatural See all rankings
Magical Trap - Merthur by Darkangelhome
Magical Trap - Merthur
Kendini büyülü bir tuzağa hapseden Merlin'in iki seçeneği vardı. Ya bir büyücü olduğunu ifşa edecekti... Ya d...
ranking #390 in one-shot See all rankings