BeyzaErdem

Herkese merhaba arkadaşlar! Umarım iyisinizdir :') Size bir haberim var, @AmbassadorsTR hesabında Yaz Hikayeleri Yarışması için yazdığım kısa bir hikaye var. Tutuşan Alev, Mürekkeplenen Gece. Kaf Dağı'nın Ardında Biz Varız'ın karakterlerinden Dilhan'ın kısa bir hikayesi. Okumak isteyenler için linkini bırakıyorum. ❤️https://my.w.tt/WlOIH7m956 

edaedairem

@BeyzaErdem 2 yıl geçmiş son biseyler yazmanın üstündenn :'(  Portakal çiçeğinin ilk versiyonunu yazmaya başladığın zamandan beri buralardayim, bendeki yeri diğer tüm kitaplardan ayrı. Öyle ki sık sık  bildirim olmamasına rağmen buraya gelip tekrar kontrol ediyorum bi güncelleme var mı diye. Nolur artık geri dön de bu hikaye yarım kalmasın, hiç doya doya zühre ve giray aşkını okuyamadık be yazarcım☹❤
Reply

fevzsule

@BeyzaErdem merhaba. hayırlı olsun kitabın basılmış. bir sorum olacak hem de yazar olmak isteyenlere faydası olur.  kitap dosyanı sen mi yayınevine gönderdin. yoksa onlar mı sana ulaştı. bu sürecın işleyişi nasıldı. bilgi paylaşırsan herkese yardımcı olur diye düşündüm. iyi günler.
Reply

mayspeys

2021'den beri burda bekliyorum. Manyak gibi. Kitabın çıktığı dönem koronaya denk gelmişti sanırım. Çok reklamı olmadı. Ben de tesadüfen görmüştüm. Başka bir sebebi de olabilir devam etmemenizin ama eğer kitap gerçekten güzel.

mayspeys

Elimde beş tane falan portakal çiçeği vardı. Arkadaşlarıma hediye etmek için aldım, çok güzel diye. Devamını merak ediyorum. Gerçekten aşırı üst düzey bilim kurgu bir hal almıştı. Tabii okuyali çok oldu ama hala canım Giray ile Zühre'nin yaşadığı anları hatırlıyorum. Bana çiçekleri sevdiren kitap.

Rannavena

Selamlar, Portakal Çiçeği'nin ikinci serisinin yazılmaya başlandığını görünce çok sevindim, ilahmınız bol olsun. Bölümler kaldırılmadan önce, tam olarak zamanını hatırlayamıyorum ama birinci kitap için bir playlist, şarkı listesi paylaşmıştınız, ben de kaybolmasın diye kaydetmiştim ama önceki telefonda kaldı gitti o, onu tekrar paylaşacak mısınız veyahut bu kitap için ayrı bir Instagram sayfanız var mıdır orada mı paylaştınız? Ben sadece sizin Instagram adresinizi görebildim ondan mütevellit sormak istiyorum. Okuduğunuz için teşekkürler, sevgi dolu günler dilerim.