B_Batur

Kesitin Devamı...
     	
     	Ellerim ile tekrardan yüzümü örttüm ve ağlamaya devam ettim. O anda bir el omuzlarımı sardı ve beni kendine doğru çekti. Kendimi kastım, omzumdan uygulanan kuvvete engel olmak için direndim ve uzaklaşmaya çalıştım. Fakat o baskıya mağlup oldum ve başım Hakan’ın omzuna düştü. Hep kullandığı o parfüm kokusu içimi doldururken, göz yaşlarım onun siyah gömleğini ıslatıyordu. 
     	
     	“Haklısın, zihninin içine giremem. Ama gözlerine baktığımda hissettiklerini hissedebiliyorum. Acını hissedebiliyorum Ahsen. Hayal kırıklıklarını hissedebiliyorum. Korkunu, yalnızlığını hissedebiliyorum.” dediğinde hıçkırdım. Nefesi saçlarıma çarpıp dağılırken göz yaşlarım hızlandı.
     	
     	Hissedebiliyor muydu gerçekten? O yüzden mi gözlerime baktığında, bakışları saf bir şefkatin hükmü altına giriyordu? 
     	
     	“Kötü insanlar var Ahsen. Bu kadar kötü olanları ile bu kadar erken yaşta karşılaşmanı hiç istemezdim. Ama üzgünüm ki varlar ve hep var olacaklar. Kötülerin, o ruhunu yaralayan kötülüklerini bir gün atlatacaksın, bunu biliyorum. Hiçbir yas sonsuza dek sürmez. Sen, benim çıktığımız bu yolda tek arkadaşımsın Ahsen. Ben de yanında olacağım.” dediğinde yutkundum. Tek arkadaş, bu ifade tuhaf hissettirdi.
     	
     	İçim acıyordu.
     	
     	Beni nazikçe tutup kaldırdı ve omzundan uzaklaştırıp suratıma baktı. Saçlarım ıslak yüzüme yapışmıştı ama bunu umursamadım. Derin bir nefes çektim. Derin bir nefes çekti. "Ve bir gün yollarımız ayrıldığında seni çok güzel bir hayata kavuşturmuş olacağım." 

oldukcamelankolik

@B_Batur Düzenlenen hali çok iyi duruyor. Elinize sağlık.
Reply

Simayusuf

@B_Batur ÇAOM benim burada okuduğum ilk hikayelerden biri en beğendiğim kitaplardan biri de aynı zamanda on farklı versiyonunu yazsan yine okurum o on farklı versiyonu kitap yapsan yine tek tek alırım inşallah senin için hayırlısı olsun sabırsızlıkla bekliyorum 
Reply

yalnizokuyan_

Keşke yazarlarımız böyle yarım bırakmasalar.Gerçekten kırıcı ve terk edilmiş gibi hissediyorum.Onlarca sorular cevapsız kalıyor.Bir tek neden göremiyorum veyahut bize umut verecek bir şey…Neyse yine de,sormak istediğim ve olursa nasıl olmuyorsa neden cevabını vermeni istediğim bir soru var.
     Çocuğumun annesi olur musun kitap olacak mı?Son bölümlerden bi paragrafta yazmıştın yanlış hatırlamıyorsam şuan hafızam da pek net değil cevabı nedir acaba??