Asi jste si všimli, že teď zase píšu zase mi to chybělo a baví mně to, tak se těšte na dopsání příběhu❤ snad vás to bude i dál bavit a budete se mnou až do konce TO THE FUTURE a nejlíp i při dalších knížkách a příbězích❤
děkuju vám za podporu a těšte se, začíná nejnapínavější část TO THE FUTURE
Annie
Asi jste si všimli, že teď zase píšu zase mi to chybělo a baví mně to, tak se těšte na dopsání příběhu❤ snad vás to bude i dál bavit a budete se mnou až do konce TO THE FUTURE a nejlíp i při dalších knížkách a příbězích❤
děkuju vám za podporu a těšte se, začíná nejnapínavější část TO THE FUTURE
Annie
Ahoj lidi, teď možná zase chvíli nic nevyjde. Nestíhám a kašlu už i na úkoly. Chci si dát pauzu, doufám ale, že nebude delší než měsíc. Pak budou kapitoly častějc, až bude po 4.11. To jedu na soutěž a mám nervy v kýbli... Třeba budu psát, ale jen když to budu stíhat.. Pokusím se, ale neslibuju.
Annie
Ignore User
Both you and this user will be prevented from:
Messaging each other
Commenting on each other's stories
Dedicating stories to each other
Following and tagging each other
Note: You will still be able to view each other's stories.