6Mrs6Darkness6

Dzień dobry moi drodzy, chciałam tylko ogłosić, że dzisiaj koło godziny 20 pojawi się nowy rozdział Kiss of death!

GloomBleidd

Witaj autorko. Przeczytałam Dark Desire, oraz 7 rozdziałów Kiss of death, i mogę powiedzieć że wiele razy książka doprowadzala mnie do zatrzymania akcji serca lub przyspieszenia. Nie spodziewałam się, że będzie to całkowicie na innym poziomie niż zazwyczaj są książki na wattpadzie. Talent pisarski nie jest w tych czasach taki częsty, więc dużo osób się zadziwia tak dobrymi książkami. Polecę moim znajomym ową książkę, i chciałabym Cię lekko "popchnąć" autorko, do przemyślenia wydania książki. Napewno pojawi się ona na mojej półce, i wielu innych osób. Jest to naprawdę dobre dzieło, więc warto przemyslec takie opcje. Nie poddawaj się, i pisz dalej! Życzę zdrowia i duzo prezentów oraz miłości z okazji świąt!<3 
     Powodzenia w dalszym pisaniu!❤
     
     Ps. Czekam na rozdziały 

6Mrs6Darkness6

@ GloomBleidd Dziękuję za tak miłe słowa! Nie uważam się za jakąś wybitną pisarkę, ale takie słowa bardzo podtrzymują na duchu i zachęcają do dalszej pracy. Od początku zamierzone było to, żeby książka odstawała od schematów wattpada. Dark Desire tak jak i Kiss of death żyją swoim własnym życiem. 
      A co do wydania książki to na tą chwilę liczę, że moje książki spodobają się większej liczbie ludzi i wtedy rozważę opcje wydania jej w wersji papierowej. 
      
      Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam! ❤️
Reply

black0and

Droga autorko
     Skończyłam czytać Dark Desire i jest pod wrażeniem, na prawdę nie spodziewałam się tyłu zwrotów akcji, zaczełam czytać tą książkę z myślą, iż to kolejny typowy romans z wattpada, a tu takie zaskoczenie, szczerze ostatnio żadna książka nie zadziałała na mnie jak ta, jestem pewna, że polecę ja znajomym. Po raz pierwszy jestem tak zachwycona książką, że piszę na tablicy. Z całego serca gratuluję takiego talentu do pisania, mało kto taki posiada, mało która książka potrafi wzbudzić takie emocje w czytelniku. Mam nadzieję, że postanowisz wydać tę książkę bo zdobyłaby bardzo dużą popularność, kto wie czy nawet nie światową. Wracając to życzę Ci jeszcze więcej tak udanych książek jak ta.
     Gratuluję <333 

6Mrs6Darkness6

@ black0and Witaj kochana, dziękuję za tyle miłych słów! To bardzo motywuje do dalszego pisania. Dark Desire od początku nie miało przypominać typowego romansu, ponieważ jest już ich zbyt wiele na wattpadzie. Próbowałam stworzyć coś co będzie odstawać jak najbardziej od typowych schematów z wattpada i pokazać, że nie zawsze są tylko dwa zakończenia: happy end gdzie główni bohaterowie są razem do końca czy też śmierć któregoś z nich. Akcja nie kończy się na tej części, jest jeszcze druga: Kiss of death i tam zmienia się jeszcze więcej. Ta część jest jeszcze w trakcie pisania, ale jest zakończeniem tej książki. A co do wydania książki, nie myślałam o tym, jeśli było by więcej osób, które podzielały by twoją opinię, myślę że rozważyłabym tą kwestię.
Reply