-BUSR4

Arkadaşlar, geri döndüm! 
     	Hikayeyle ilgili yeni bildirimleri İnstagram profilimde görebilirsiniz! Hikayenin akışını, gelişmeleri İnstagram hikayemde paylaşıyorum. Gönderdiğiniz her mesaja da direkt cevap veriyorum. Çookk yakında yeni bölümlerde görüşmek üzere! :)
     	İnstagram: busraakargacii

Nehirakgnnn

@-BUSR4 Dramen'i bastırmayı düşünüyor musun ?
Reply

bayburtlunamu

@-BUSR4 hikayeni ilgiyle takip ettiğimi söylemeliyim. Ben normalde sadece okumayı tercih ediyorum ama ani bir kararla yazmaya başladım lütfen profilimden, hikayemin - aynı zamanda yayınladığım tek bölümü olan - giriş kısmına bakarsan çok mutlu olurum. daha önceden de yazıyordum ama dediğim gibi bu platformda hiç yazmadım. beni yönlendirirsen çok mutlu olurum.
     	 
     	 NOT: Hikayenin altına bana da bir şans verin gibi bir reklam yapmak istemedim. Sana saygısızlık olmasın diye. Umarım bana bir şans verirsin. Rahatsız ettiysem üzgünüm.
     	 
     	 2. NOT: Yazarken parmaklarım ağrıdı. Umarım buraya kadar okumuşsundur. ( Biliyorum çok boş yaptım.)
Reply

gizemli_okur_854

Yazarcığım kitabın gerçekten çok ama çok güzeldi. Kitabın sonunda ağlamaktan gözlerim şişti ya. Yeni kitaplar gelirse kesinlikle okuyacağım. Kesinlikle yeni kitapların çabuk gelmesi gerekiyor.

gokyuzunden1kiz

Bir gün dolmadan bitirdim... Harika, muhteşem, inanılmaz ve daha nicesii asla fantastik kitap okumazdım daha doğrusu hiç sevmezdim nedensiz bir şekilde ama şimdi bu kitap benim fantastik kitaplara olan düşüncemi değiştirip farklı bir yol çizdi galiba artık fantastik kitaplar vazgeçilmezim. Ve yeni bir kurgu bekliyoruz, senin de dediğin gibi doğanın kızının kızı.... Eminimki çok cok muhteşem olacak! Bekliyoruz..

-BUSR4

@ gokyuzunden1kiz yaa çok teşekkür ederim, sen ve senin gibiler iyi ki varsınız çok mutlu oldum ♥️
Reply