--Cemre--

Yürümek ?
     	Bisiklet sürmek ? 

ruhumda_sakli

@--Cemre-- yürümek 
Reply

igrenc1hayat-

İkiside- 
Reply

--Prensessss07--

@--Cemre-- yürümek
Reply

ucukkacikbirii12

Yanında olmasa da uzaktan da varlığını hissettiren kişidir kankalar. Onlar varsa hayatında hiçbir zaman yalnız ve çaresiz kalmazsın.

--Cemre--

Adam gibi adamları sevin diyorum. Bi adamın önce sesinde huzur, bakışlarında sıcaklık, ellerinde şefkat olsun. Mükemmel olsun demiyorum ama sevmekten önce saygılı olsun size. Yanınıza yakıştığı kadar yakışsın yakınlarınıza. Güven versin size. Sizi kaybetmekten korktuğu kadar korksun sizi incitmekten de. Ve gücünü sadece sizi korumak için kullansın. Ona uzaktan her baktığınızda yaralarınızı değil, yüreğinde sevildiğinizi hissettirsin. 

--Cemre--

Zamanda yer almak ve bir iz bırakmak her geçen gün insanlar arasında daha fazla önem kazanmaktadır. Çünkü bu durum, insanın var olduğunu göstermesine yönelik atılmış en somut adımdır.. 

--Cemre--

Yağmurlu bir havada sevdiğinizle olmak mı ?
     Güneşli bir günde çok yakın arkadaşlarınızla olmak mı ?

lLaviniall

Hiçbiri sadece yalnızlığımla yağmurun altında kalmak istiyorum 
Reply

unutuyorum-

@--Cemre-- Seninle olmak *-* 
Reply

mrsf4bulous

En güzeli o çünkü 
Reply

--Cemre--

Hayat bu kadar zor muydu, yoksa biz mi zorlaştırıyorduk ?
     Anlamıyordum, birileri bi yerlerde mutluyken birilerinin canı yanıyor ve bunu kimse bilmiyor... ne kadar acınası bir hayat, ne kadar acımasız... tabi bir de buna rağmen mutlu olabilenler var işte buda hayatın güzel yanı... ama buda yetmiyor göz yaşlarının kurak çöllere dönüşmesine..